Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL25SH limpelt potban 2pár egyszínű flopon

• Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $29.88
      CO:
      $25.92
      BU:
      $17.65

0.1/0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with 3:spade: , Q:diamond:
      2 folds, CO calls $0.25, BU calls $0.25, SB folds, Hero checks.

Flop: ($0.85) Q:heart: , 3:heart: , T:heart: (3 players)
      Hero bets $0.75, CO raises to $3.10, BU folds, Hero calls $2.35.

Az emelés gondolom rendben. A visszaemelésnek nem örültem, bár ez akármi is lehet, de egy újabb emelésnek nem láttam sok értelmét. Jó a call, és lássuk mi történik? Vagy OOP inkább a közvetlen dobás felé kéne tendálni (kevéssé hiszem).

Turn: ($7.05) 3:diamond: (2 players)
      Hero checks, CO bets $4.00, Hero raises to $12.75, CO raises to $22.57 (All-In), Hero calls $9.82.

Turnön javul a kezem. Itt a c/r mellett döntöttem. Jobb lett volna egy donk?
        Egyébként féljünk a TT,QQ-tól (A TT ugye sokkal valószínűbb), vagy ha ezt tartja, akkor csak simán pechünk van, és 10-ből 10-szer itt játszunk all-inra?

River: ($52.19) 5:spade: (1 players)

Final Pot: $52.19
  • 3 válasz
    • becpoker
      becpoker
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.06, Hozzászólások: 2.068
      Lehet hogy én vagyok túl aggró, de ezt flopon 3betelem kb 8-9$-ig és nem dobom push-ra sem.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      TT QQ nem kell félni, ha mégis az van valahol az nagy cooler.
      Én is viszaemelnék floppon, de pushra valszeg dobnám, nem tudom, habár elég fishnek k néz ki CO (igaz csak 7 hand), úgyhogy ellene én is megadom a pusht.
      De egy normálabb arc ellen raise/fold, ha csak calloz és nem esik szin turnre akkor pedig rápusholom, mert ha csak calloz floppon akkor Ah vagy Kh ra teszem amivel semi blöffölt
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      én nem emelnék vissza a flopon, inkább calloznám, nagoyn szokszor futottam már bele, a másik nagyobb 2 párba, és fishy játékos az alatt meg nem nagyon raisel, max KQ+, turnon meg c/rre játszanék, azzal betod rakni a stacked simán.