Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL25SH JJ preflop játék

• Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $27.30
      CO:
      $25.03

0.1/0.25 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with J:diamond: , J:club:
      Hero raises to $1.00, CO raises to $3.60, 3 folds, Hero raises to $11.15, CO raises to $25.03 (All-In), Hero calls $13.88.

Standard emelés, amire jön egy 3bet. A cikkek alapján 4bet/foldot 100BBvel ne játszunk. Úgyhogy a statjai miatt 4bet/call mellett döntöttem.
        Hasonló helyzetben mit csináljunk a JJvel? OOP jobbnak látom preflop eldönteni, pozícióban látuk fantáziát a call mögött is.
        Esetleg a 4betet válasszuk akkorának, hogy legyen 2:1-s bankesélyünk egy push megadásához?
  • 3 válasz
    • becpoker
      becpoker
      Arany
      Regisztrált: 2007.06.06, Hozzászólások: 2.068
      Túl nagy a 4beted. Kb 2.5x-ös 4bet elég. Szerintem lehet 4bet/fold-ot is játszani mert ha itt rádtolja akkor az AK,QQ+.
      Az hogy 24/22-es nem jelenti azt hogy túl gyenge lapokkal all-in menne preflop.
      Én JJ-vel nem szeretek all-in menni preflop, főleg nem all-int megadni.

A callnak is látom értelmét, lehet próbálkozni OOP floattal mondjuk A high vagy alacsony boardon, pl c/c, c/f, b/f line-al.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      itt nem a VPIP PFR statok a fontosak hanem a 3 bet statok.
      szerintem nem hiba a 4 bet/fold oop, lehet kisebb a 4 bet mérete.
      pozból meg call
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      4bet/fold JJval az pénz égetés, mert magasabb párok ellen van 20% ev, AK ellen flipelunk, lehet hogy betolja rosszabbal és van FEnk. ez alapján számoljon mindenki utána, hogy jó e a 4bet/fold JJvel.