Nl25SH TT, flopon felső pár

• Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Known players:    
      MP2:
      $25.00
      Hero:
      $33.98

0.1/0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with T:heart: , T:diamond:
      MP2 raises to $0.85, Hero calls $0.85, 4 folds.

3betelni kellett volna? Nem volt róla stat, ezért inkább csak megadtam.

Flop: ($2.05) 4:spade: , 9:diamond: , 4:heart: (2 players)
      MP2 bets $2.05, Hero calls $2.05.

Jött a cbet, ami sok infót nem adott. Emelni kellett volna, és egy pushra dobni? Vagy jobb volt a call, és lássuk mit csinál turnön.

Turn: ($6.15) T:spade: (2 players)
      MP2 bets $6.15, Hero raises to $31.08 (All-In), MP2 calls $15.95 (All-In), Hero gets uncalled bet back.

Az emelés rendben van, hátha leesne riveren a 3. és nem kapnánk több értéket, vagy játszunk lassan?

River: ($50.35) 2:spade: (1 players)

Final Pot: $50.35
  • 3 válasz
    • becpoker
      becpoker
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.06, Hozzászólások: 2.068
      Szerintem ez így teljesen rendben van.
      Nem hinném hogy sok különbség van a turn call ill. raise között, és azért attól nem kell félni, hogy a runner flöss miatt vesztenél akciót.
      Talán azért jobb az emelés mert egy JJ-QQ szerű lapja van tekintve hogy flopon is meg turnon is potbetelt, és egy esetleges river A vagy K lassítja az akciót.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      ismeretlen ellen TT 3 bet pre nálam. Igy h csak megadsz, floppon jó a call sztem
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      pre jo a call 3bet is jo lenne, flopon raisel nem érsz el sokat, csak kapsz néha pusht, néha meg rosszabbat dobatsz, amibol késobb lehetne még valuet nyerni, turnon meg már pusholnék. nem a legjobb 2nd barrel kéártya számára, tehát feltételzhető, jhgoy van nála valami, amivel folytatni akarja.