Nl25 SH 77, hogyan játszunk vele?

• Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Known players:
      Position:
      Stack
      BB:
      $22.80
      Hero:
      $30.47

0.1/0.25 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with 7:spade: , 7:club:
      Hero raises to $1.00, 3 folds, BB calls $0.75.

Flop: ($2.10) 4:heart: , 4:diamond: , T:diamond: (2 players)
      BB bets $1.00, Hero calls $1.00.

Leginkább zsebpárra gondoltam nála, amivel c/r-t nem akar játszani 22-99, vagy pedig egy Fdre, amivel olcsón akar húzni. Mivel pozícióm volt rá, így megadtam. Jobb lett volna emelni?

Turn: ($4.10) 3:spade: (2 players)
      BB bets $2.25, Hero calls $2.25.

A turn csak egy 33-nak segített, ezért újra csak megadtam. Emelni kellett volna ezutá na flopjáték után.

River: ($8.60) 9:spade: (2 players)
      BB checks, Hero checks.

Riveren nem nyitott újra, ami végleg meggyőzött arról, hogy nagyon erős keze nincs. Emelésnek nem láttam értelmét, habár egy 88-99-et talán dobott volna.

Final Pot: $8.60
  • 3 válasz
    • becpoker
      becpoker
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.06, Hozzászólások: 2.068
      Halfpot donkbetre minden esetben emelek ha én voltam az aggresszor. Ha adja akkor turn check behind, river meg ha nyit, akkor call vagy fold bet sizingtől függően, vagy szintén check behind mert akkor már nincs túl sok értelme emelni, mert van SD value, és gyengébb nem calloz.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Original von becpoker Halfpot donkbetre minden esetben emelek ha én voltam az aggresszor. Ha adja akkor turn check behind, river meg ha nyit, akkor call vagy fold bet sizingtől függően, vagy szintén check behind mert akkor már nincs túl sok értelme emelni, mert van SD value, és gyengébb nem calloz.
      +1

De igy sem volt rossz, nagyon agró simán lehet h csak blöfföl és egy emelésre dobná
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von vanyas
      Original von becpoker Halfpot donkbetre minden esetben emelek ha én voltam az aggresszor. Ha adja akkor turn check behind, river meg ha nyit, akkor call vagy fold bet sizingtől függően, vagy szintén check behind mert akkor már nincs túl sok értelme emelni, mert van SD value, és gyengébb nem calloz.
      +1

De igy sem volt rossz, nagyon agró simán lehet h csak blöfföl és egy emelésre dobná
      +2

a 99nek riveren fullja van , azt nem dobja el :)