[SH] NL0,01/0,02 SH TT egy emelő ellen BU-ról

• Tibalc
      Tibalc
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.03, Hozzászólások: 236
      Sziasztok!
      Átgondoltam újra ezt a leosztást, és arra a következtetésre jutottam, hogy a lehető legrosszabbul játszottam meg. Azt tudom, hogy nekem kellett volna emelni, csak az a kérdés, hogy mikor? A következők jártak az agyamban:
      1. preflop 1 emelő ellen rátolom az egész letétem, úgy hogy mögöttem a két vak. (ezt nem mertem, mert fájdalmas variancia időszakon vagyok túl, és folyton az történt, hogy mikor pp-vel toltam all int preflop, akkor a másiknál mindig AA volt, vagy egyel magasabb pp... de tudom erre nem lenne szabad gondolni ilyenkor...)
      2. tehát csak megadtam. Jött egy nem túl veszélyes flop. Vártam a cbetet, ami jött is. Ekkor megint elgondolkodtam, hogy raise, vagy all in raise, vagy csak call (innentől kezdve pedig már a lehető legrosszabb, mintha csak fl-t játszottam volna: a terítésig hideg megadás, mivel valami magas zsebpártól tartottam...megint... :( )
      (A tagokról sajnos sok információm nincs, ugyanis csak 5 leosztást játszottam velük.)
      A kérdés tehát a következő:
      Ebben az esetben
      preflop allin?
      postflop raise?
      vagy postflop raise all in?

Előre is köszönöm a segítséget!

Known players:
      Position:
      Stack
      BB:
      $0,90
      MP3:
      $1,12
      Hero:
      $1,01

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with T:diamond: , T:heart:
      MP3 raises to $0,08, CO folds, Hero calls $0,08, SB folds, BB calls $0,06.

Flop: ($0,25) 9:diamond: , 8:heart: , 6:spade: (3 players)
      BB checks, MP3 bets $0,12, Hero calls $0,12, BB folds.

Turn: ($0,49) Q:club: (2 players)
      MP3 bets $0,12, Hero calls $0,12.

River: ($0,73) 6:heart: (2 players)
      MP3 bets $0,18, Hero calls $0,18.

Final Pot: $1,09
  • 2 válasz