Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 SH AKo előnyben/hátrányban HU

• Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

$0.5/$0.10 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BU:
      $10.25
      SB:
      $15.30
      BB:
      $18.20
      MP3(Hero):
      $9.85
      CO:
      $10.35

Preflop: Hero is MP3 with K, A.
      Hero raises to $0.40, 2 folds, SB calls $0.35, BB folds.

Flop: ($0.85) T, T, 2 (2 players)
      SB checks, Hero checks.

Turn: ($0.85) A (2 players)
      SB checks, Hero checks.

River: ($0.85) J (2 players)
      SB bets $1., Hero calls $1.

Final Pot: $3.35.

Villain egy laza csapdázós fish, ezért nem folyamodtam cbet-hez a flopon. Továbbá, ha egy emelt potban drillt flopol valaki egy ellenfél ellen, többnyire hajlamos slowplayelni azt és nem akartam egy c/r áldozata lenni, ezért cheket játszottam a flopon. A turn A-ra azért nem nyitottam, mert ha villain Tx-et tart, az emelésemért könnyen Ax-re tehet, tehát joggal számíthat egy nyitásra, de ha nincs nálam és emel, könnyen eldobathatja velem ezért továbbra is kivár, illetve esélyt ad egy blöffre. A riveren épp úgy nem tudtam eldönteni, én vagyok-e, aki előnyben van így a megadás mellett döntöttem.
      Felteszem, ha a turn-t emelem és ő vissza emel valószínűleg megadom, viszont a riveren nagy akcióra dobom, nem akartam belebonyolódni egy ilyen kérdéses handbe.
      Jobb lett volna legalább a turnon nyitnom? Túl passzív voltam? Ha raise/call-ozom a turnt, mi lett volna a helyes river játék?
  • 2 válasz
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      flopon oké nem folytatolag nyitni, még showdown valued is lehet, az AK highal, turnon viszotn értékért nyitottam volna, drillt nehéz flopolni és sok rosszab Ax vagy akár poket fizet egy utcát, riveren már c/c. ha a turnon raisel, azt calloznám, és a riveren egy normálisabb méretű betet is call.
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      Tudom, hogy ez nem egy standard játék volt a részemről, az ellenfél végül:

Results follow:

SB shows three of a kind, tens (Q T)
      Hero shows two pairs, aces and tens (K A)
      SB wins with three of a kind, tens (Q T).

Azt gondoltam , hogy villain, statjai alapján bármivel raiselne ami nem egy T... :D