Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL5 FR KKo

• Pug72
      Pug72
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.07, Hozzászólások: 36
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      SB:
      $7.00
      BB(Hero):
      $1.98
      MP2:
      $5.00
      MP3:
      $16.30
      CO:
      $5.00
      BU:
      $4.94

Preflop: Hero is BB with K, K.
      MP2 folds, MP3 calls $0.04, 2 folds, SB raises to $0.2, Hero calls $0.16, MP3 calls $0.16.

Flop: ($0.60) 3, 6, 7 (3 players)
      SB bets $0.36, Hero calls $0.36, MP3 folds.

Turn: ($1.32) 8 (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.63, SB calls $0.63.

River: ($2.58) 7 (2 players)
      SB checks, Hero raises to $0.79, SB folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $2.58.

Megint én.. :f_tongue:

1. Preflop elég volt a call, vagy egyből raise-elni kellett volna? Én úgy gondoltam, hadd emeljen ő.. :)
      2. Flopon be is jött, így itt is csak megadtam. Szerintetek?
      3. Turn-ön csak check-olt, így begyújtottam a motort. :) Fél pot jónak tűnhet ilyen esetben?
      4. Riveren ugye már 3-ad potot sem adott meg, tehát itt úgy érzem nem hibáztam, mert ha csak check-olok, ingyen láthatta volna a lapjaim, tehát vagy fizessen érte, vagy muck. :f_wink:
  • 2 válasz
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 5.526
      raise pre
      bet flop
      bet turn
      c/c river

ilyen limiten egyszerűen nem kell slowplayelni
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Original von Pug72
      1. Preflop elég volt a call, vagy egyből raise-elni kellett volna? Én úgy gondoltam, hadd emeljen ő.. :)
      2. Flopon be is jött, így itt is csak megadtam. Szerintetek?
      3. Turn-ön csak check-olt, így begyújtottam a motort. :) Fél pot jónak tűnhet ilyen esetben?
      4. Riveren ugye már 3-ad potot sem adott meg, tehát itt úgy érzem nem hibáztam, mert ha csak check-olok, ingyen láthatta volna a lapjaim, tehát vagy fizessen érte, vagy muck. :f_wink:
      1. Preflop raise, volt egy limper és nem lenne túl jó ha több résztvevős potban játszanánk. Ha pushol, easy call.
      2. Raise flop, overpárt nem valószinű hogy dobni fog, és nem lenne túl jó ha turnre leesne egy A.
      3. Nagyobb bet kell, mert sor és flush húzó is van lent.
      4. Check, rosszabb kézzel nem nagyon fogja megadni.