Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL50 SH AJo OOP 3bet TPTK

• becpoker
      becpoker
      Arany
      Regisztrált: 2007.06.06, Hozzászólások: 2.068
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      MP3:
      $75.15
      CO:
      $49.50
      BU:
      $49.75
      SB(Hero):
      $114.35
      BB:
      $50.00

Preflop: Hero is SB with J, A.
      2 folds, BU raises to $1.75, Hero raises to $6.5, BB folds, BU calls $4.75.

Flop: ($13.50) J, 7, 8 (2 players)
      Hero bets $7.75, BU calls $7.75.

Turn: ($29.00) T (2 players)
      Hero bets $17.00, BU raises to $35.5(All-In), Hero calls $18.50.

River: ($100.00) 8 (2 players)

Final Pot: $100.00.

Results follow (highlight to see):

Hero shows two pairs, jacks and eights (Js Ac)
      BU shows a full-house, tens full of eights (Ts Th)
      BU wins with a full-house, tens full of eights (Ts Th).

Ellenről nem volt sok hand.
      9-esre nem tettem, mikor rámtolta gyanítottam hogy set lesz nála, de úgy éreztem hogy már túl jó odds-om van a callra. Esetleg c/f turn?
  • 4 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      line alapján kisebb Jra tenném plusz turnolt FD ( JKd, JQd ) És ha berakod a TT+ range mellé az equilatorba ezt a kettö handet is akkor sztem simán jó oddsod van a callhoz. T sett elég cooler itt
    • darkmelon
      darkmelon
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.07, Hozzászólások: 1.016
      Hmm érdekes.Nekem valahogy eszembe se jutna, hogy KJsel callol 3betet(infó nélkül persze)Alapvetően én 1010-QQ és AKra teszem be ilyenkor a ranget.Én is bajba vagyok sajna az ilyen szitukkal.Turn visszaemelésnél már igen potcomited vagy ha meg csekkeled a turnt kitud blöffölni egy AK.Hmm érdekes szitu kiváncsi leszek edzőink mit írnak rá.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Akármennyire jó a potodss ezt el kell engedni turnön, mert itt tényleg nem lehet olyan lapot adni villain-nek az AK-n kívűl amit verünk, de azzal meg nem hiszem, hogy betolná itt az all-int max ha AdKd. 77+ mind ver minket.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      sajnos ez itt tényleg bet/fold nálam, mert rosszabb itt nem tolhatja be, QQt azért kizárnám, valszeg azzal visszaemel már a flopon. sett és sor ellen meg nincs esélyünk jvaulni. 99 és TT is adhatta simán ezen aflopn.