Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] nl 10 SH 77

• trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.068
      Known players:
      Position:
      Stack
      BB:
      $34,10
      Hero:
      $12,60

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.65 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with 7:diamond: , 7:spade:
      3 folds, Hero raises to $0,40, SB folds, BB calls $0,30.

Flop: ($0,85) 5:heart: , 2:diamond: , 4:diamond: (2 players)
      BB bets $0,50, Hero raises to $1,50, BB calls $1,00.

Turn: ($3,85) 9:club: (2 players)
      BB checks, Hero bets $1,80, BB raises to $3,60, Hero calls $1,80.

River: ($11,05) 6:heart: (2 players)
      BB bets $10,20, Hero folds, BB gets uncalled bet back.

Final Pot: $11,05

flopon nagyobb emelés kellett volna. Turnon szerintem mindenképpen bet, mondjuk bet 2/3 pot és emelésre fold? Check behind egyáltalán szóba jöhet? ha így teszünk és riveren pot betel?
  • 2 válasz
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Szerintem szóba jöhet a check behind turnön, mert van egy gyenge SD képes handed, és minden húzóval ő tovább fog jönni, és nem akarnék ellene nagy kasszáért játszani.

Így viszont, hogy check/miniraiselte a turn betedet, ott easy fold.

Turn cb után river fold a potbetre. Ilyen gyenge kézbe ne öljünk több pénzt!
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von ALCU01 Szerintem szóba jöhet a check behind turnön, mert van egy gyenge SD képes handed, és minden húzóval ő tovább fog jönni, és nem akarnék ellene nagy kasszáért játszani.

Így viszont, hogy check/miniraiselte a turn betedet, ott easy fold.

Turn cb után river fold a potbetre. Ilyen gyenge kézbe ne öljünk több pénzt!
      +1