Full Tilt Poker

• abonyboy
      abonyboy
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.22, Hozzászólások: 5
      Tegnap megkaptam az 50dolláros tökémet,elkezdtem jáccani,kb 1 órát jáccottam ugyanannál az asztalnál,több kevesebb sikerrel.Ebben az órában,érdekes dolgokat tapasztaltam,ugyannak a játékosnak,kb 6szor volt fullja, 1szer pokerja,1szer straight flösse,a sorokról és egyebekröl neis beszéljünk.Hiába volt flöshöm Királlyal,neki ugye egyböl ásza volt.Ha fullom volt neki nagyobb fullja,stb.Valami csalást érzek a dologba,de ezt a többi asztalnál is tapasztaltam,pl Pokerstars és társai.
  • 8 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Két dolgot tehetsz, vagy játszol, vagy nem. Ez már csak rajtad áll.
      De legalább, ha mindent el is buksz nem a saját pénzed volt, és ráfoghatod a nyuszira.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      hm... FullTiltesben van már ilyen topic? :s_biggrin: :f_biggrin: :s_rolleyes: :f_rolleyes:
    • Nyuszika1984
      Nyuszika1984
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 1.131
      Original von Valezius4 Két dolgot tehetsz, vagy játszol, vagy nem. Ez már csak rajtad áll.
      De legalább, ha mindent el is buksz nem a saját pénzed volt, és ráfoghatod a nyuszira.

Ráááááááááááám :s_tongue: :s_biggrin: :s_biggrin: :s_biggrin: :s_biggrin: :s_biggrin:
    • gyaloggalopp
      gyaloggalopp
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.02, Hozzászólások: 8.902
      Egyébként van benne logika: a ps már annyi affiliate jutalékot csikart ki a termekből, szemét módon annyi bevételt (lásd még: rake, fee) termeltetetett a játékosaival, hogy a termek felháborodtak. Ezért cseles módon úgy döntöttek, hogy a kezdőtőkéseknek az elején direkt olyan leosztásokat sorsolnak, amikben veszteni fognak.

De jó hírem is van! A rendszer megkerülhető!

Ugyanis azokat a játékosokat kiveszi a rendszer ebből a mesteri tervből, akik az összes bronz cikket elolvassák, megértik, majd az összes videót megnézik. Nekik olyan leosztásokat dob a gép, amiben stabilan nyerni fognak! Mindenkinek javaslom ezt a simlis cselt ;)
    • AnneAnne
      AnneAnne
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.19, Hozzászólások: 4
      egyik ismerősöm két egymást követő körben kapott AA pokert, valamikor nekem is volt 15 percen belül 2 pokerem, van hogy hetekig semmi, valamikor tényleg lapömlés van, azt én se hiszem, hogy a termek random generátora olyan lenne mint egy normális keverés, néha tényleg mintha megbolondulnának, de valamikor neked lesz ilyen. ezt kell kivárni, addig pedig keveset bukni
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Jól haladunk, kezd kibontakozni a téma :f_p: szeretném, ha valaki tételes csaláselméletet állítana fel. Lehetőleg debütáló hozzászóló legyen, 20 perc (egye fene, egy óra) játékkal a háta mögött.

Amúgy vannak ilyen titkos kódok a FullTilten, mint régen a DOOM-ban volt az iddqd, meg az idkfa.

Ha kíváncsi vagy elárulhatom, néha én is használom, de ritkán, mert veszélyes :s_evil:
    • gyaloggalopp
      gyaloggalopp
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.02, Hozzászólások: 8.902
      hogy a túróba van az hogy az idédékúdé és az idékáefa az MINDEN egyes ember agyába égetett vala? :f_biggrin: te jó ég, olyam int a potofgold warcraftba, örök szerelem marad :heart: :s_thumbsup:

Bogec egy pár ilyen kódot tolhatnál nekemis, jó lenne egy 20ks nyereményt behúzni abból a FTPs 2 dolláromból :f_pleased:
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Original von gyaloggalopp hogy a túróba van az hogy az idédékúdé és az idékáefa az MINDEN egyes ember agyába égetett vala? :f_biggrin: te jó ég, olyam int a potofgold warcraftba, örök szerelem marad :heart: :s_thumbsup:

Bogec egy pár ilyen kódot tolhatnál nekemis, jó lenne egy 20ks nyereményt behúzni abból a FTPs 2 dolláromból :f_pleased:
      a Warcraft nálam kimaradt, no de mindegy is.

Mint mondtam a kódok veszélyesek, csakis újholdkor szabad beütni, de kizárólag abban az esetben, ha előtte hívtuk a Budapest TV telefonjósát, és az jó egészséget lát a jövőnkben!

Amúgy a múltkor takarítás közben, találtam egy üveggömböt, és véletlenül a számítógépasztalon maradt, és kiderült, hogy ez egy olyan gömb ami előre kijelzi a boardot.
      Ha jól emlékszem még mutter vette valami ócskásnál.

Nézett is a sok köcsög, amikor 92o-ra színsort csináltam.

Aztán rájöttem, hogy így uncsi a póker. Ha valakit érdekel, eladó :s_cool: