nem jött meg a kezdőtőke

• XrenaissanceX
      XrenaissanceX
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.05.02, Hozzászólások: 1
      Sziasztok!
      Péter vagyok, két hete regeltem az oldalon letöltöttem a Pokerstars szoftvert, nyitottam számlát, érvényesítettem az emailemet, megcsináltam a kvízt, megosztottam az információkat, megtettem mindent, amit leírtatok, és egy hete várom a kezdőtőkém...
      Kb hány nap szokott lenni mire megjön? Érdemes várnom rá vagy vmi elrontottam?
      Előre is köszi a segítséget!
  • 4 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Helló!

Írnod kéne a supportnak, hogy mi a gond (segítség menüpont). Jelenleg sajnos nincs magyar nyelvű munkatérsunk.
    • wanteed04
      wanteed04
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.28, Hozzászólások: 2
      Sziasztok!Kb egy hónapja csináltam meg a kvizt mindent beállítottam és még mindig nem utalták ki a bónusz 50$-t.ezt a választ kaptam mikor irtam a suopportnak:
      "Dear wanteed04,

Unfortunately we can not provide support in Hungarian at the moment. Please accept our apologies.
      Of course we will be happy to assist you or answer any questions you might have, but we have to ask you to send your message again in English.

Please note that you can also use our forum:
      http://hu.pokerstrategy.com/forum
      Our moderators are able to help with more general questions and problems. You can also ask them to translate a message for you into English.

Best regards,
      Jeff"

AZ oké hogy nem birják kiutalni,de egy hónap alatt se??
      kihez tudnék ezzel fordulni??
      pls help
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Ha egy hét alatt nem sikerül kiutalni, akkor 1hónap alatt se fog.
      Ennek egyszerű oka van, ha semmi nem változott, akkor biztos, hogy akárhányszor próbálják is meg egyszer se fog sikerülni.

A support értelemszerűen nem tudja kitalálni, hogy a felhasználó meggondolta magát, és azért nem csinált meg lépéseket mert már nem érdekli a kezdőtőke, vagy pedig csak elrontott valamit.
      Ezért a support nem fog jelentkezni nálad, hogy akarod-e a kezdőtőkét vagy sem.

Tehát neked kell jelentkezned a supportnál, mint ahogy az üzenetben is olvashatod sajnos jelenleg nincs magyar nyelvű munkatársunk. Így más nyelven kell érdeklődnöd a supportnál.
    • wanteed04
      wanteed04
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.28, Hozzászólások: 2
      Hali
      CSak az a gond ezzel hogy minden 7en irok a supportnak hogy miért nem utalják ki a pénzt,és ráadásul minden beállításom jó tehát nem értem akkor mire gondolhatnak.
      Most küldtem nekik angolul egy levelet hátha erre bővebben is reagálnak.