Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL50 - A5s multiway

• kszpd
      kszpd
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.26, Hozzászólások: 571
      Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 117076
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

Hero (MP): $94.40
      CO: $50.00
      BTN: $50.00
      SB: $50.00
      BB: $51.40
      UTG: $62.25

Pre Flop: ($0.75) Hero is MP with A :heart: 5 :heart:
      1 fold, Hero raises to $2, CO calls $2, 2 folds, BB calls $1.50

Flop: ($6.25) 3 :diamond: 5 :spade: 6 :diamond: (3 players)
      BB checks, Hero bets $4.25, CO calls $4.25, BB calls $4.25

Turn: ($19.00) A :club: (3 players)
      BB checks, Hero bets $11.50, CO folds, BB raises to $25, Hero calls $13.50

River: ($69.00) 2 :club: (2 players)
      BB bets $20.15 all in, Hero calls $20.15

CO egy erős reg,biztos voltam benne,hogy ha ő a flopon sort/szetet talál 3-way potban visszaemelne.

BB-ről semmit sem tudtam,TAG-nak tűnt.
      Kérdés: Jó-e a turn- és rivercall? (sokat gondolkoztam rajtuk,fogalmam sem volt,hogy plusz EVs-e.)
      Amivel magyarászom a döntésemet:
      Ha ő szetet tart,akkor elvileg a flopon kéne visszaemelnie,hogy védje a kezét a szín/sorhúzóktól.
      Ha sort flopolt, indokolatlan az A-on visszahúznia,mert az nekem scarecard, nem feltételezheti,hogy A magassal nyitok 3/4 potot a flopon 2 ellen.
      A flop megadása után sorhúzóra tettem,de mivel az a turnön nem egészül,de ő betel,ezért sorhúzós top párra tettem,és gondoltam,ha nem egészül a sorhúzó a riveren,akkor megadok.
      Sajna a river kettes nagyon ocsmány lap volt :f_rolleyes:
      Viszont ugy érzem,ott meg a potodds miatt nem lehet dobni.

Mit gondoltok?
  • 3 válasz