Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL 10 SH AQ dühöngőbe való post?

• RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 5.526
      $0.05/$0.1 No Limit Holdem
      4 players
      Converted at weaktight.com

Stacks:
      CO patben44 ($12.90)
      BTN LaChips4 ($12.58)
      SB Hero ($10.40)
      BB Xandreo ($11.96)

Pre-flop: ($0.15, 4 players) Hero is SB A:club: Q:heart:
      2 folds, Hero raises to $0.40, Xandreo calls $0.30

Flop: 6:heart: A:spade: 3:club: ($0.80, 2 players)
      Hero bets $0.55, Xandreo calls $0.55

Turn: 7:club: ($1.90, 2 players)
      Hero bets $1.30, Xandreo calls $1.30

River: K:club: ($4.50, 2 players)
      Hero checks, Xandreo bets $4.50, Hero calls $4.50

Final Pot: $13.50
      Hero shows: A:club: Q:heart:
      Xandreo shows: 9:club: 8:club:

Xandreo wins $12.60 ( won +$5.85 )
      Hero lost -$6.75

ezt a nevetséges csalást nc.....
      turnbet? bár ha nagyobb nagyobbat szopok:)
  • 2 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Első ránézésre ez egy egyszerű leosztásnak tűnik, de én mégis azt mondom, hogy nekem ezek okozzák a legnagyobb fejtörést, ráadásul így OOP.
      Itt már lényeges, hogy villain milyen játékos.
      Ha egy ismeretlen, vagy agresszív játékossal állunk szemben, akkor én azt mondom, hogy jobb lett volna turnön potkontrollra játszani, mivel nem volt különösebb húzóveszély és ezzel pl. egy agresszív játékostól blöfföt idézhetünk elő. Tehát ebben az esetben a turn ch/c, river ch/c játék lenne szimpatikus. Ha a turnön ő is checkel, akkor a riveren megadnék bármiyen méretű betet, ha viszont már a turnön is nyit, akkor egy potméretű river betet biztos nem adok meg.
      Ha az ellenfél egy passzív CS, akkor a turnig jó ez a vonal, viszont riveren én blockbet/fold játékot játszanék. Ha viszont passzolunk, akkor ellene már nem adhatunk meg egy potbetet.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von pborisz Első ránézésre ez egy egyszerű leosztásnak tűnik, de én mégis azt mondom, hogy nekem ezek okozzák a legnagyobb fejtörést, ráadásul így OOP.
      Itt már lényeges, hogy villain milyen játékos.
      Ha egy ismeretlen, vagy agresszív játékossal állunk szemben, akkor én azt mondom, hogy jobb lett volna turnön potkontrollra játszani, mivel nem volt különösebb húzóveszély és ezzel pl. egy agresszív játékostól blöfföt idézhetünk elő. Tehát ebben az esetben a turn ch/c, river ch/c játék lenne szimpatikus. Ha a turnön ő is checkel, akkor a riveren megadnék bármiyen méretű betet, ha viszont már a turnön is nyit, akkor egy potméretű river betet biztos nem adok meg.
      Ha az ellenfél egy passzív CS, akkor a turnig jó ez a vonal, viszont riveren én blockbet/fold játékot játszanék. Ha viszont passzolunk, akkor ellene már nem adhatunk meg egy potbetet.
      +1