Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Pl600 Hu

• lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $259.00
      Hero:
      $749.25

3/6 Pot-Limit Hold'em (2 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with J:spade: , T:spade:
      SB raises to $12.00, Hero calls $6.00.

Flop: ($24.00) 2:heart: , 8:heart: , T:club: (2 players)
      Hero checks, SB bets $6.00, Hero raises to $24.00, SB calls $18.00.

Turn: ($72.00) 9:diamond: (2 players)
      Hero bets $42.00, SB raises to $84.00, Hero calls $42.00.

River: ($240.00) 4:diamond: (2 players)
      Hero bets $6.00, SB raises to $139.00 (All-In), Hero calls $133.00.

Final Pot: $518.00

standard?
  • 9 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      nem tudom mi számít kiugrónak HU statok tekintetében. Ha jól tippelek, ezek még nem fish statok.

No de rátérve a partira. HU-ban még nem túl sok a tapasztalatom, de blöffön kívül nem találaok olyan kezet, amit megversz.

Lehet nála overpair. Tízes jobb kickerrel, tízes rosszabb kickerrel, sajnos azonban a 8 és 9 lapok is kinn vannak, így a rosszabb kickerek közül is hátrányban vagy azokkal szemben, amik nagyjából partiban lehetnek. QJ is lehet nála, a többi ilyen lapot talán eldobta volna.

Nekem villain turn minraise-e csalogatásnak tűnik. A 6$-os riverbetet sem értem a részedről.(lehet rossz a konverter, és az 60$ volt)

Amúgy lehet teljesen hülyeségeket írtam le, de ide szeretnék megjegyezni valamit, ami

FÉLIG OFF:

Nem tartom kizártnak, hogy a leosztást fenomenálisan jól játszottad meg, de egy kis leírás nélkül nehéz mit kezdeni az ilyen handekkel. Semmi infó, semmi jegyzet, megfigyelés? Ez HU-nál elengedhetetlen, csakúgy mint az, hogy ellenfeled mit gondolhat Rólad. Csak ez a két dolog annyira eltorzíthatja a statisztikák által adott képet, hogy félrevezeti az elemzőket.

Ez persze azért is fontos, mert Te sem fogsz megfelelő visszajelzést kapni, így kvázi meg nincs értelme.

Elnézést, hogy ezt ide írtam be, nem csak a Te lposztjaidban látom ezt, de úgy gondolom, hogy a limit miatt sokan meg fogják nézni,és talán elolvassák ezt is.
    • chefko
      chefko
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.08, Hozzászólások: 8.058
      ha most nem nézem a board texture-t, akkor sincs jól játszva.
      ha a flopot value-ra emelsz, akkor nagyobbat emelj. igy se foldequity-t se rendes value-t sem kapsz, és még védeni sem véded a kezeded drawok ellen ;)

a turnön nem nagyon látom hogy mi ellen lennél elöl, hacsa nem teszed a FD+onecardstraightdraw-ra.
      a turncall szörnyü?! vagy shove vagy fold. de mert toppair+ oesd van, igy az all in az egyetlen +ev megoldás.

a callal a riveren tök szar helyzeben vagy, se foldequity se igazán adja meg jobb kéz az 1/2ps betoadad....
    • lino5
      lino5
      Bronz
      ez az arc egy fish. előtte NL1000-en is sikerült néhány leosztást játszani vele, illetve miatta ültem fel oda. miután elbukott pár BI-t leült ide. gondolam követem. nem igázán vagyok HU pro, mondjuk úgy, hogy tanulom, hogy-hogy kell játszani, mert magasabb limiteken már nincs más. de ez egy fish. egyszerűen azért nem dobtam neki riveren, meg turnön. ja és a river bet 1BB az tényleg 1 BB :D . a turnön lehet, hogy oké a push is. de szeritnem a call sem rossz. nem igazán látok különbséget a 2 között. illetve a statok nekem eléggé fishynek tűnnek. mondjuk az arc SH-n is ilyen stattal játszott, ebből látszik mekkora egy spíler :D
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      ha fish, akkor turn push. Nemrég nézegettem a dajcsok videóit, és ott egy hasonló HU szituban kobeyard shoveolt, még a river előtt (a kicker talán 6-os volt).

A statokra visszatérve, sajnos abszolút nem vagyok képben, de ha tippelnem kellene, akkor sztem ez HU-ban még nem fish stat. De lehet hülyeségeket beszélek.
    • lino5
      lino5
      Bronz
      ez egy elég fishy stat HU-ban. nemtom honnan veszitek, hogy ez nem az :s_confused:
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      mondom, hogy csak tippelgetek, abban ugye meg benne van az óriási melléfogás.
    • chefko
      chefko
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.08, Hozzászólások: 8.058
      ha fishy akkor annál jobb a push ;)
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      na ezt majd axles. hu-hoz nem ertek :)
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      hello,

amit chefko is irt, nagyobbat kéne raiselni a flopon, védelem és value szerzés miatt, és ha már nagyobbat emeltél akkor bármi nem flush nem straight cardot kiegészítő turnon tönkremegyek. ez a turn nem igen jó, mert elég sokszor segithetett neki, 67,T9,QJ, 98 odaért, amivel igy fog játszani a flopon, és a minraise meg inkább lesz itt erős mint gyenge, én csalogatásra tippelnék. szóval ez itt vagy fold vagy shove, de ugye a shove, azért nem a tuti, mert nem igen van itt fed, és nem lesz itt jobb a handed sokszor nagyon.