az 50$ története....

• 6 válasz
    • Babgyu
      Babgyu
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.21, Hozzászólások: 20
      én személy szerint, több módon is próbálkoztam( több asztal egyidőben, HU, különböző FLH asztalok, 1 asztal de mindenkit naygon figyelni, stb) az 50 pénzből még 15 van, mert szinte mindenhol belefutottam a szerencsejáték faktorba: 1 példa (de nagyon sok ilyen volt: osztott AA , én+ 2 játékos nyomjuk a raise-gombot, flop = A72 , egy kiszáll, a másik csekkel, én emelek. jön még egy 7-es a turn-on. + emelések sorozata,,.....és az ellenfél nyer 7777-el. )
      A tuti osztott lapok AA, KK, AK jelentős részét NEM TUDTAM MEGNYERNI ! mert ül az asztalnál egy szerencséskezű, aki ráadásul nem is "logikusan" játszik. Az asztalkiválasztással próbálkoztam, de a legtöbb asztalra sokat kell várni (TITAN) , másrészt meg 2-3 helycsere után nem sokat számít kik ülnek bent. Bab
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Üdv!

Jelenleg felhasználás alatt, kisebb nagyobb sikerrel. +20 eddig (3 nap alatt NL10-en 3-4 asztallal, ott már potyog a fránya FPP-is PStars-on, már csak 420 kell belőlük első körben hirtelen :D ), köszönhetően a hozzáférhető ügyes kis cikkeknek, videóknak, amikért ezer köszönet a készítőknek ;) Egy dolgot sajnálok csak, hogy akik készítették a cikkeket, videókat, nem voltak elérhető közelben, az első 500 leosztásnál, és amint csak a stratégiától való eltérés gondolata is megfordult fejemben JÓÓÓÓL kiverjék belőle valami szép faragott fadarabbal :D De talán ha nem tapasztaljuk meg, sose hisszük el az igazukat, pedig nem beszéltek mellé =)
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Original von Babgyu (de nagyon sok ilyen volt: osztott AA , én+ 2 játékos nyomjuk a raise-gombot, flop = A72 , egy kiszáll, a másik csekkel, én emelek. jön még egy 7-es a turn-on. + emelések sorozata,,.....és az ellenfél nyer 7777-el. )
      Nem túl hatalmas tapasztalattal, de erre azt kell mondjam, hogy flop után all-in, és nincs turn-on emelések sorozata, a 7777-et meg ki kell fizetni...ez egy ilyen játék :)
    • szalaiiiv
      szalaiiiv
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.29, Hozzászólások: 16
      hallo
      mejott a pénz a titanra,de 37.5 dollar.miert?
    • Kirufis
      Kirufis
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.18, Hozzászólások: 515
      Nem euro?
    • szalaiiiv
      szalaiiiv
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.29, Hozzászólások: 16
      de igen,bocsanat!