50$ nem jött meg több mint 1 hónapja...

• molgab
      molgab
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.19, Hozzászólások: 8
      Kedves pokerstartegy

Nem tudom, hogy ez az egész 50$ valóban igaz-e vagy csak egy elbaltázott marketing fogás, de én már több mint 1 (!!) hónapja semelyik pókerteremben nem kaptam meg az 50$-t.

Kérlek MAGYRAUL jelezzetekek vissza, hogy most az 50$ csak becsapás-e, ha pedig nem akkor kérem mielőbbi intézkedéseteket.

Üdv,

Gábor
  • 4 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Üdv!

Csak akkor tudunk kezdőtőkét a számládra utalni, ha mindent pontosan az útmutatónak megfelelően csinálsz a számlád elkészítésénél. Sajnos van aki már itt elakad, pedig pontosan le van írva minden lépésről lépésre.

A supporttal való üzenetek fordításához használd a webfordítót: http://www.webforditas.hu

Hogy érted, hogy semelyik pókerterembe ? Mindenki csak egyszer, és egy terembe kap kezdőtőkét...
      Ahhoz, hogy további segítséget tudjunk adni, tudnunk kellene hol akadtál el.
    • molgab
      molgab
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.19, Hozzászólások: 8
      Hali,

Így kezdődött:

14.04.09 11:39
      Szia molgab!

Sajnos nem sikerült átutalnunk a kezdőtőkédet a PokerStars termébe. Ellenőrizd le, hogy az útmutatóban található lépéseknél (4-7.) mindent megfelelően csináltál-e, majd jelentkezz újra üzenetben, hogy megpróbálhassunk ismét utalni.

Üdvözlettel,
      Jeff

14.04.09 13:48
      Üdv,
      Valóban én baltáztam el, nem pipáltam be az információ megosztást.
      Pótoltam,
      molgab

14.04.09 16:02:
      Szia molgab!

Sajnos a PokerStars nem fogadta el az átutalt 50$-os kezdőtőkét. Elnézést kérünk a kellemetlenségért, és azt tanácsoljuk neked, hogy a PokerStars helyett válassz egy másik pókertermet. Ha választottál, a kezdőtőkédet oda fogjuk utalni.

Itt találsz egy útmutatót a számlanyitáshoz:
      http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Ha létrehoztál egy számlát a választott teremben, akkor írd meg a számlaneved, és a terem nevét egy üzenetben. Ezután a lehető leggyorsabban átutaljuk oda a kezdőtőkédet.

Üdvözlettel,
      Jeff

14.04.09 17:10
      Oké, regeltem a partypokeren mizuapo néven. **** emaillel.

és látom ott a 49$-t a bónuszok közt. Most mi a teendőm?

MG

09.05.09 17:21:
      Kedves pokerstartegy

Nem tudom, hogy ez az egész 50$ valóban igaz-e vagy csak egy elbaltázott marketing fogás, de én már több mint 1 (!!) hónapja semelyik pókerteremben nem kaptam meg az 50$-t.

Kérlek MAGYRAUL jelezzetekek vissza, hogy most az 50$ csak becsapás-e, ha pedig nem akkor kérem mielőbbi intézkedéseteket.

Üdv,

Gábor

Hát ez a sztorim, ha van tipped mit csinljak még mielőtt bele nem unok az egészbe kérlek segíts.

Köszi,

Gábor
    • Attischa
      Attischa
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.05, Hozzászólások: 1.759
      Nem értem mi bajod, miért nem játszol?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálatunk, így az üzeneteket csak angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni. Ezért nem kaptál választ az üzenetedre. Elvileg érkeznie kellett a Partyra 1$-nak, amivel aktiválhatod a 49$ bonuszt, így áll össze az 50$ kezdőtőke. Ezt leginkább abból gondolom, hogy bronz státuszban vagy, aminek a feltétele hogy
      1. megkaptad a kezdőtőkét, vagy
      2. szereztél már legalább 1 Strategy pontot valamelyik termünkben.

Nézd meg légyszíves, hogy az a 49$ feltételes bónusz még mindig ott van-e a számládon, és ha igen, akkor próbáld meg aktiválni. Ha nem megy, írnod kellene egy teljesen új üzenetet angolul.
      Ennyi elég:

Hello,

I made an account first at the PokerStars, but didn't get the 50$.
      Now I registered at Party Poker, my nick is: mizuapo

Thank You.

Ha válaszolnak erre az üzenetre, akkor légyszi írd majd meg mit írtak, hogy tovább segíthessünk.
      (HA esetleg véletlenül eljátszottad az 1$-t ami a számládra érkezett, akkor az azt jelenti, hogy ugrott a kezdőtőkéd is, és ebben az esetben sajnos nem tudunk tovább segíteni.)