Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10SH A10s

• METALzx
      METALzx
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.03, Hozzászólások: 4.501
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      SB:
      $10.00
      BB(Hero):
      $10.00
      MP3:
      $22.75
      CO:
      $10.10
      BU:
      $9.20

Preflop: Hero is BB with A, T.
      MP3 folds, CO calls $0.10, BU folds, SB raises to $0.4, Hero raises to $1, CO folds, SB raises to $1.6, Hero calls $0.60.

Flop: ($3.30) A, 3, 7 (2 players)
      SB bets $0.70, Hero calls $0.70.

Turn: ($4.70) T (2 players)
      SB checks, Hero bets $2.40, SB raises to $7.7(All-In), Hero calls $5.30.

River: ($20.10) J (2 players)

Final Pot: $20.10.

Results follow:

<kitörölve>

\\\\ Legeslegelső handem NL10 SH-n, épp akkor ültem be az asztalhoz egyébként JJ+, de nem AA, esetleg AJ+-ra raktam, amikor lejött a T, akkor már gondoltam, hogy elől vagyok, a mutatás viszont meglepő volt ////
  • 2 válasz
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      ATo nálam egy szemét kéz, ha emelés volt előttem, dobom még pozícióban is, mert nehéz helyzetbe kerülhetek egy ász magas flopon.

Igaz ugyan, hogy BB vs. SB szituban max. egy callra jó lehet, de itt még van egy limper is, viszont az biztos, hogy nem 3betelő hand ez.

Ha már valamiért a 3bet mellett döntöttél, akkor viszont az legyen normális méretű, legalább 3×-os, de az openlimper miatt még egy bb-vel meg is toldhatod. Ez a mini 4bet tőle pedig lol.

Flopon kezdődnek is a problémák, AJ+ megver, JJ-KK nem fizet ki, mert megijed az ásztól... A kis cbetjére tetszik a call, a turn pedig standard, ha ATo-val harcba szálltál, akkor AxxT boardon nyilván tönkre kell menni.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      PF fold, nem érdemes NL10-en ilyen lapokkal trükközni.