_

• katonal
      katonal
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.07, Hozzászólások: 12
      Nekem az lenne a gondom, hogy a kvízt sikeresen kitöltöttem és elvileg minden ok a partypoker progit letöltöttel feltelepítettem csinálta accountot meg minden, de utána vettem észre, hogy nem teljesen úgy csináltam, mint ahogy ide van leírva. így megcsináltam az accountot és a az úgynevezet Deposite-ra megyek akkor már választanom kellene a fizetési módok között. A nevemet, címemet, egyéb adataimat megadtam, de itt elakadtam. elvileg 1 dolcsinak kellene a számlámon lenni és akkor van rendben minden. Hát nekem ez az összeg 0 és azt sem tudom, hogy mi a számlanevem... ez lenne az account, amit létrehoztam? félek attól , hogy valamit elb.tam és elveszik a bónuszom. légyszi segíts. köszi
  • 3 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Helló!

Az 1$ akkor lesz rajta, ha majd átküldjük.
      A bónuszok között szerepel egy 49$-os bónusz? Ha nem, akkor elrontottál valmit, és valószínűleg nem fogod megkapni ide a kezdőtőkét.
      A számlaneved az, amit beírsz, amikor bejelentkezel. Azt kell(ett) itt megadni.
    • katonal
      katonal
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.07, Hozzászólások: 12
      Original von Valezius4 Helló!

Az 1$ akkor lesz rajta, ha majd átküldjük.
      A bónuszok között szerepel egy 49$-os bónusz? Ha nem, akkor elrontottál valmit, és valószínűleg nem fogod megkapni ide a kezdőtőkét.
      A számlaneved az, amit beírsz, amikor bejelentkezel. Azt kell(ett) itt megadni.
      végre megvan:)
      nem is tudtam, hogy új topikot hoztam létre:)
      nem látom a 49$a bonusok között. akkor elrontottam.... gondolom nincs más megoldás csak ha új terembe regisztrálok... ugye?

Ha másikat kell választanom melyik termet tudnád ajánlani? pokerstars-on is vagyok már szóval ezen kettőn kívül

köszi...
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Igen, annak mindenképp ott kéne lennie.
      A másik terembe csak akkor kaphatod meg a kezdőtőkét, ha a leírásunkkal regisztrálsz (persze jól ;) )
      Tehát találd ki hova akarsz regisztrálni, majd írd meg a supportnak, hogy elrontottad a PP regisztrációt, és küldjék el annak a másik teremnek a regisztrációs leírását.