Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL100 SH - AA river kb potbet

• bumbi999
      bumbi999
      Black
      Regisztrált: 2008.03.12, Hozzászólások: 1.742
      Villain: 23/20/2.0 hand: 40

Én csak 6-os PP-t és AdKd-t tudok elképzelni nála ami ver. Sztem sima call, sztetek?
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

$0.5/$1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $120.60
      SB:
      $106.80
      BB:
      $28.00
      MP2:
      $144.00
      MP3:
      $45.80
      CO(Hero):
      $175.95

Preflop: Hero is CO with A, A.
      MP2 raises to $3, MP3 folds, Hero raises to $11, 3 folds, MP2 calls $8.00.

Flop: ($23.50) 4, 5, 7 (2 players)
      MP2 checks, Hero bets $17.00, MP2 calls $17.00.

Turn: ($57.50) 5 (2 players)
      MP2 checks, Hero checks.

River: ($57.50) 3 (2 players)
      MP2 bets $44.00, Hero calls $44.00.

Final Pot: $145.50.
  • 13 válasz
    • kisgali
      kisgali
      Black
      Regisztrált: 2007.05.20, Hozzászólások: 3.042
      én ugyanigy csinálnám, nem látok 6ost a range ében
    • bumbi999
      bumbi999
      Black
      szett value-ra rámehetett 66-al és flopn 10 outra calloz 1 utcát
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Sztem megadnám én is, max egy drága, de hasznos jegyzet lesz belőle.

Amúgy én nem zárnám teljesen ki a 44 és 77 pocketet sem a range-ből.
    • bumbi999
      bumbi999
      Black
      Sztem azokat védte volna flopon a sok húzó ellen. Az ő szemszögéből AdKd-vel is 3betelhettem volna pf vagy 3bet lightolhattam is és a board egész szépen betalált. Szóval azt kizárnám.
    • chefko
      chefko
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.08, Hozzászólások: 8.058
      szerintem itt elég szimpla a line; value value value.

jo a nagy 3bet mert 150bbtek van. viszont flop 20 vagy overbet, mert azt sokan használják bluffként :) ; turncheck nagyon nagyon rossz, szuper drawheavy boardon ez nem jo. 50 turn és all in river. ha ver akkor pech. a turncheck csak bluffinduce-ra lenne jo, szoval hogy bluffot kényszeritcsél ki belöle a riveron.

turn egyébként bet fold ha all int mond.
    • bumbi999
      bumbi999
      Black
      3bet potban szerintem tök felesleges overbetelni, egyértelmű, hogy csak jobb lap adja meg. A turn b/f nem lenne rossz játék, de az 50$ akkor is sokallom 40 ugyan úgy meg teszi a hatását, viszont nem akartam c/r allint kapni egy JdJ-től és nézni mint majom a farkát, hogy na most mi van! És valóban így legalább air lap még blöffölhet riveren.
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      tokeletes
    • bumbi999
      bumbi999
      Black
      Results follow:

Hero shows two pairs, aces and fives (A A)
      MP2 shows two pairs, nines and fives (9 9)
      Hero wins with two pairs, aces and fives (A A).

Egyébként mi a véleményed a 3 utcás betről ebben a szituban?
    • waki
      waki
      Bronz
      el lehet ejteni, mivel ki lehet zarni a flushdrawt az ellenfel range-ebol. ugyebar oop egy ilyen jatekos tuti nem check/calloznak fd-vel, biztosan check/raise-re jatszana.

kerdes, hogy tudsz e 3 utcas valuet nyerni egy kisebb overparbol. nekem ez inkabb szimpatikus, tobb valuet latok benne.
    • chefko
      chefko
      Bronz
      Original von waki el lehet ejteni, mivel ki lehet zarni a flushdrawt az ellenfel range-ebol. ugyebar oop egy ilyen jatekos tuti nem check/calloznak fd-vel, biztosan check/raise-re jatszana.

kerdes, hogy tudsz e 3 utcas valuet nyerni egy kisebb overparbol. nekem ez inkabb szimpatikus, tobb valuet latok benne.
      sry waki de ezt nem tartom túl jónak. a range-je itt szinte 90% ban nem ver, itt legtöbbször 88+t lehet látni. ebben az esetben szuper rossz a turncheck, mert már minden onecardflush ver, és mi ezt nem akarjuk, ingyen húzni meg semmi képen.
      ha van némi esze akkor még talán rád is tolja a turnon QQ flushdrawal!
    • waki
      waki
      Bronz
      Original von chefko
      Original von waki el lehet ejteni, mivel ki lehet zarni a flushdrawt az ellenfel range-ebol. ugyebar oop egy ilyen jatekos tuti nem check/calloznak fd-vel, biztosan check/raise-re jatszana.

sry waki de ezt nem tartom túl jónak. a range-je itt szinte 90% ban nem ver, itt legtöbbször 88+t lehet látni. ebben az esetben szuper rossz a turncheck, mert már minden onecardflush ver, és mi ezt nem akarjuk, ingyen húzni meg semmi képen.
      ha van némi esze akkor még talán rád is tolja a turnon QQ flushdrawal!
      akkor ertsem ugy, h te szivesen betcallozod ezt a turnt anytime?
    • chefko
      chefko
      Bronz
      pontosan :)
      itt egyszerüen a 3bet potos range rol van szó; nincs semmi olyan ami ver kivéve a AKdd vagy AQdd, a többi mind draw vagy underpair...itt még sokszor egy TT+ is rád tolja, aki itt legtöbször eldobja az nem értette meg a 3betpot-rangeokat. föleg ha a statisztikái, még ha csak kevés kéz van, inkabb TAG felé muttat ;)
    • waki
      waki
      Bronz
      viszont TT+ nagyon ritkan lesz nala, mivel valszeg a flopon nem check/callozik ilyen lappal maga a textura es a pozicios hatrany miatt.

en inkabb gondolnek itt 88-99 szeru lapra, amivel jatszhat hasonloan, viszont abbol (szerintem) nem fogunk tudni 3 utcas valuet nyerni. sot, nem is fogja ranktolni a turnben.