hugom számláját deaktiválták

• mancoka
      mancoka
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.28, Hozzászólások: 21
      A húgom regisztrált egy hónapja a pokerstrategyra kitöltötte a kvizt id check is volt neki de a kezdőtőkéje azota sem jött meg.Aztán megtudta hogy a számláját zárolták pedig jo csinált mindent.Már vagy emailt küldott a supportnak de nem kapott választ mert nem tud belépni a pokerstratgy oldalra a deaktiválás miatt.Ezért hozzám fordult hogy irjak a forumba mert o nem tud és azt akarja kérdezni hogy miért deaktiválták a számláját?Ha lehetséges lenne akkor a pokerstrategy küldjon emailt a hugomnak a deaktválással kapcsolatban.A hugomnnak egy számlája van a pokerstrategyn akkor miért lett deaktiválva?a húgom emailcime:trever79@indamail.hu várja a választ ezuyben mielobb.Ő biztosan nem csalt akkor miért nem oldják fel a számláját?
  • 25 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

A supportnak nincs email címe, így nekik nem küldhetett emailt. Éppen ezért természetesen válasz sem érkezett. A segítség menüpont alatt tud üzenni a supportnak, ehhez nem kell bejelentkezni.
      Sajnos jelenleg nincs magyar nyelvű supportos kollega.
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      Húgom a supportnak küldott üzenetet angolul többet is de egyre sem válaszoltak neki.Ezért kérem a pokerstrategyt hogy küldjenek a hugom emailcimére uzenetet a deaktiválással kapcsolatban mert nem tudja o sem it torténhettett hogy deaktválták a számláját.De ha nem volt jogos a zárolás akkor miért nem oldják fel a számláját?
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      Ha lehetséges lenne ki lehetne törölni a hugom számláját a pokerstrategy oldalrol mert ugy sem tud belépni akkor meg minek neki a számla.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von mancoka Húgom a supportnak küldott üzenetet angolul többet is de egyre sem válaszoltak neki.Ezért kérem a pokerstrategyt hogy küldjenek a hugom emailcimére uzenetet a deaktiválással kapcsolatban mert nem tudja o sem it torténhettett hogy deaktválták a számláját.De ha nem volt jogos a zárolás akkor miért nem oldják fel a számláját?
      Az előbb még emailről volt szó.
      Mint mondtam ha valaki emaíilt ír (például arra a címre, amire az IDket kérjük), akkor a support nem fogja megkapni, és nem fog rá válaszolni.

Ha üzenetet küldött, ahogy leírtam, akkor nem tudom, mi az oka, hogy nem válaszoltak.

Mindkét esetben az a legjobb, ha (újra)ír egy üzenetet. Majd szólok, hogy figyeljenek oda rá.

Értelemszerűen, ha valakinek zárolva lett a számlája, és nem érkezik tőle üzenet, akkor a support nem fog foglalkozni azzal a számlával, és nem is fogja feloldani.

Ha úgy dönt, hogy nem érdekli a dolog tovább, akkor írj újra, és meglátjuk, tudjuk-e törölni. Természetesen utána nem csinálhat majd újabb számlát.
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      Én azt mondtam hogy hugom irt a supportnak de igy sem válaszoltak,olyan nem lehet hogy automatikus a zárolás mert amikor kitoltotte a kvizt már akkor zárolva lett a számlája?Az elobbi hozzászolásnál elirtam mert uznetet küldott a supportnak.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von mancoka Én azt mondtam hogy hugom irt a supportnak de igy sem válaszoltak,olyan nem lehet hogy automatikus a zárolás mert amikor kitoltotte a kvizt már akkor zárolva lett a számlája?Az elobbi hozzászolásnál elirtam mert uznetet küldott a supportnak.
      De valószínűleg automatikus volt, de szerinted ez változtat bármin is? :)
      Ha a support megkapja az üzenetet, ott egy élő ember fogja olvasni :)

Nem tudom, miért nem válaszoltak, szoktak. Írjon újra, most biztos fognak válaszolni.
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      Tényleg kilehet törölni a hugom accontját a pokerstrategyrol akkor szeretném ha törölnék mert neki már nincs rá szuksége ha nem tud az oldra belépni.A húgom felhasználoneve :timea79
      Egyébként a hugom tudta volna hogy ez lesz akkor nem tolti ki a kvizt és nem küldi el az id_checket.Na mindegy.
    • Gerikov1990
      Gerikov1990
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.11.04, Hozzászólások: 3.487
      Nekem is deaktiválták az egyik toborzott barátomnak a számláját rokie70 a nickje de semmi visszajelzést nem kapott
    • mancoka
      mancoka
      Bronz
      Hát szerintem váloztatat valamit mert azt hallotam csak a rendszer automatikusan zárolja az köteles feloldani mert csak akkor zárolhatják a számlát ha jogos a zárolás a hugomé pedig nem volt jogos akkor miért nem oldották fel?És már irt a supportnak de nem válaszoltak neki egyébként hova jön a válasz?Mert ha a a pokerstrategy oldalra ott nem tudja megnézni mert nem tud belépni a zárolás miatt.
      Szeretném ha utánanéznének hogy tényleg jogos vot a zárolás mert ha a rendszer automatikusan csinálta akkor köteles feloldani a szmlát a a hugom számláját.És küdjön a pokerstrategy ez ugyben választ minel elobb.
      Minek irjon a supportnak a hugom ha ugysem válaszol.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von mancoka Hát szerintem váloztatat valamit mert azt hallotam csak a rendszer automatikusan zárolja az köteles feloldani mert csak akkor zárolhatják a számlát ha jogos a zárolás a hugomé pedig nem volt jogos akkor miért nem oldották fel?És már irt a supportnak de nem válaszoltak neki egyébként hova jön a válasz?Mert ha a a pokerstrategy oldalra ott nem tudja megnézni mert nem tud belépni a zárolás miatt.
      Szeretném ha utánanéznének hogy tényleg jogos vot a zárolás mert ha a rendszer automatikusan csinálta akkor köteles feloldani a szmlát a a hugom számláját.És küdjön a pokerstrategy ez ugyben választ minel elobb.
      Minek irjon a supportnak a hugom ha ugysem válaszol.
      Oké, akkor eloszlatom a félreértést, nem változtat. Akár hiszed, akár nem.
      Ne dőlj be a pletykáknak, a PSnek nincs ilyen kötelessége. Az illető addig zárolva marad, míg az ügy nem tisztázódik.
      Ennek persze egy része jogtalan, és az illető az oldalra se néz többet, de hát ilyen a mostani rendszer...

A support válasza arra az email címre jön, amit az üzenet íráskor megadnak a nem bejelentkezett (zárolt) felhasználók.

Azért írjon újra, mert ennek ez a módja. Mondtam, hogy szóltam, figyeljenek oda rá, ezért ha most ír, garantáltan fog választ kapni.
      Hiába szolnék, hogy írjanak neki az általad megadott címre, nem fognak, mert ennek nem ez a módja.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von Gerikov1990 Nekem is deaktiválták az egyik toborzott barátomnak a számláját rokie70 a nickje de semmi visszajelzést nem kapott
      ÜDv!

Neked se tudok semmi mást mondani.
      Support, és szólok, hogy figyeljenek oda rá.
    • Bendeguy
      Bendeguy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.06, Hozzászólások: 173
      Ezmostmiezitt? 2 topic minek erre? Ismerős volt nekem a Mancoka név, és rájöttem, hogy ez az a topik amin szétnevettem magam:
      deaktivált számla
    • Gerikov1990
      Gerikov1990
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.11.04, Hozzászólások: 3.487
      Valezius és milyen e-mail címre írjon mert ugye csak simán nem tud írni a segítség menüpont alatt.
    • asromafan82
      asromafan82
      Globális
      Regisztrált: 2008.12.26, Hozzászólások: 4.122
      Original von Bendeguy Ezmostmiezitt? 2 topic minek erre? Ismerős volt nekem a Mancoka név, és rájöttem, hogy ez az a topik amin szétnevettem magam:
      http://hu.pokerstrategy.com/forum/thread.php?postid=231407#post231407

próbálkozik mint .... a gőzbe !!! :P

Basszus kimoderáltam magam :D
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von Gerikov1990 Valezius és milyen e-mail címre írjon mert ugye csak simán nem tud írni a segítség menüpont alatt.
      Bejelentkezés nélkül segítség menüpont.
      Ott meg lehet adni mail címet, ahova majd jön a válasz.
    • hajranyek
      hajranyek
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.03, Hozzászólások: 1.633
      Ez a topic is érdekes, de amit Bendeguy belinkelt, előző topic, azon halálra röhögtem magam. xD Méghogy "megkapom valamikor a kezdőtőkét? "
      "elirtam egy szot megkapja valamikor az ismerösöm a kezdőtőkét ?De akkor miért nbem oldják fel a számlám " :f_p:

Ez nevetséges, óvodás értelmi színvonal. Én csak egy jót röhögtem ezen a 2 topicon, de sajnálom szegény moderátorokat, hogy ilyen unatkozó 7-8 éves írni nem tudó hülyegyerekeknek kell válaszolniuk, mikor egyértelmű hogy magának csinált másik számlát. Tényleg részvétem.
    • Fior
      Fior
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.21, Hozzászólások: 11.682
      ahhoz képest,hogy a hug 30éves,az írásaiból nem az jön le,hogy ő min 31éves.. :f_pleased:
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.25, Hozzászólások: 6.107
      Vki nem deaktiválná ezt a fazont is?:D
    • Fior
      Fior
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.21, Hozzászólások: 11.682
      tammasss mi ma mindenhol egymásba botlunk?:D ha fikázni kell élen járunk,de a pókerhez bezzeg segg hülyék vagyunk :] :]
    • 1
    • 2