Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL25 SH TPTK túl nagy potban

• Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $27.77
      MP3:
      $40.85
      BU:
      $25.00

0.1/0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with J:heart: , A:diamond:
      MP2 folds, MP3 calls $0.25, CO folds, BU raises to $0.50, SB folds, Hero raises to $2.00, MP3 calls $1.75, BU calls $1.50.

Flop: ($6.10) J:club: , 8:club: , 6:diamond: (3 players)
      Hero bets $4.25, MP3 calls $4.25, BU calls $4.25.

Turn: ($18.85) 5:heart: (3 players)
      Hero bets $11.25, MP3 calls $11.25, BU raises to $18.75 (All-In), Hero calls $7.50, MP3 calls $7.50.

Itt nem igazán voltam boldog, hogy 2ellenfél ellen kell feltennem a teljes beülőmet. lehet mást tenni egy itt?

River: ($75.10) A:spade: (2 players)
      Hero bets $2.77 (All-In), MP3 calls $2.77.

Final Pot: $80.64
  • 4 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      miután betelted a turn nem nagyon bitsz dobni. Elég fishek lehetsz jó ellenük simán. Elég huzos a board ugyhogy mégkönnyebben betehetik a pénzt
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Nem igazán látok itt más lehetőséget, a turn elég blank lett, csak egy 47 és egy 97 egészült ki, de az nem túl valószínű. Mivel csak callozták a flop betet, nem igazán gondolnék náluk erős lapra, inkább valami húzóra vagy egy gyenge J-ra tenném őket, úgyhogy a turn-ön tovább kell védeni a kezed, és azzal már commitálod is magad, úgyhogy adni kell az all-int is.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Én is így éreztem, hogy ezt nem lehet megúszni. Turnön nem adhatom fel a kezem, akkor meg be kell raknom mindent.

Results follow (highlight to see):
      Hero shows two pairs, aces and jacks (Jh Ad)
      MP3 shows a pair of sixes (7d 6h)
      BU shows two pairs, sixes and fives (6c 5d)

Hero wins with two pairs, aces and jacks (Jh Ad)
    • breamfisher1
      breamfisher1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.19, Hozzászólások: 124
      Original von Valezius4 Én is így éreztem, hogy ezt nem lehet megúszni. Turnön nem adhatom fel a kezem, akkor meg be kell raknom mindent.

Results follow (highlight to see):
      Hero shows two pairs, aces and jacks (Jh Ad)
      MP3 shows a pair of sixes (7d 6h)
      BU shows two pairs, sixes and fives (6c 5d)

Hero wins with two pairs, aces and jacks (Jh Ad)
      kemény kezeket mutattak. Látták benne az erőt :s_cool:

utólag 7,5$ ért 75$ (67, ha csak ketten maradtok), ha lejön a 8 outod. Minden 6. alkalommal te nyersz

Az ilyen allin sokszor csak az elkeseredettséget mutatja szerintem. Ax-re például