...

• Matyko90
      Matyko90
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.13, Hozzászólások: 2
      SZiasztok
      én azzal a kezdő stratégiával játszom már 3 napja amit adtatok kezdő stratégiaként a pacific pokeren és folyamatosan csak lejjebb megyek pedig mindent úgy csinálok ahogy írtatok. valamit rosszúl csinálok?
  • 8 válasz
    • Balazs77
      Balazs77
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.12, Hozzászólások: 948
      Heló! Nem rég kezdtem az SSS-t és ugyanígy voltam én is. Azt ajánlom, hogy olvasd át újra a cikkeket és nézz sok videót. Nekem a videók segítettek a legtöbbet.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! Na igen, azt nem árt szem előtt tartani, hogy az SSS-nek az egyik sarkalatos pontja az, hogy nem szabad eltérni a stratégiától. Nem, egy kicsit sem. :f_grin:
    • easydriver
      easydriver
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.06, Hozzászólások: 14.016
      Nem lehet, hogy az asztalválasztás miatt buksz?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Nem csak SSS van a világon. Ha úgy érzed, hogy nem megy, akkor létezik alternatíva (BSS; FL; SNG; Omaha stb).
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Három egész teljes nap? abból sok mindent le lehet vonni....
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      Original von MrBobiBoss Három egész teljes nap? abból sok mindent le lehet vonni....
      hát jol van az ö türelme se véges:)
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Original von MaxMad Helló! Na igen, azt nem árt szem előtt tartani, hogy az SSS-nek az egyik sarkalatos pontja az, hogy nem szabad eltérni a stratégiától. Nem, egy kicsit sem. :f_grin:
      Ez biztosan igaz, viszont valami ötlet jól jönne:

AK, ha a flop-on nem jön hozzá semmi, garantáltan (jó esetben limper nincs, ami mostanság elképzelhetetlen a Pstarson pl.) csak 4BB bukta, kivéve, ha nagyvakon kapom, mert akkor lenyúlom az SB-t, 80%-osan :D

AJs,AJo,KQs,AQs,AQo szintén 90%-ban viszi az emelés összegét.

77-JJ szintén, ha be van tartva az SSS "szabálykönyve" viszi az emelés összegét.

Jó munkás ember beül 100BB-vel, és csak limpelget, aztán, ha emelés érkezik, kapásból visszemel 20-25BB-nyit, és az SSS stratégia csődöt is mondott. Ugye AA,KK-n kívül preflop nem all-in az emelés.

ezt miként lehet "kivédeni" lekezelni? (a nem nézek a terem felé ötleten kívül NL0-NL25-ig mindenhol ott ücsörögnek a jóemberek)
    • Bendeguy
      Bendeguy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.06, Hozzászólások: 173
      Jó munkás ember beül 100BB-vel, és csak limpelget, aztán, ha emelés érkezik, kapásból visszemel 20-25BB-nyit, és az SSS stratégia csődöt is mondott. Ugye AA,KK-n kívül preflop nem all-in az emelés.

Már miért mondott volna csődöt? Ha te emelsz és utánad emelnek, akkor a AK, TT+tól vissza allinvan. Ha meg az ellenfélről tudod, hogy nagyon tight(esetleg kisletétes) , akkor meg igazítod ehhez a skáládat. Írtad az AKt, miért lenne bukta garantáltan ha flopon nem jön semmi? 1 ellenfél ellen(sztem a leggyakoribb szitu) alap a 2/3os emelés, ami elég hogy 40%ban működjön és máris megéri. És persze ugyanez igaz a többi preflop emelős lapra is. Ha egy asztalnál sok a calling station az meg csak öröm. Azért megnéznék egy statot a 77-JJ lapjaidról szinte biztos, hogy plusszosak(ha SSS szerint játszod meg) csak azokkal jóval nagyobb az ingadozás, ezért tűnik úgy hogy azok bukók.
      Szerintem.