Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] nl 10 Sh JJ

• trickstyle24
      trickstyle24
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $12,05
      BB:
      $17,20
      Hero:
      $10,20

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.65 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with J:diamond: , J:spade:
      2 folds, Hero raises to $0,40, SB calls $0,35, BB raises to $1,40, Hero calls $1,00, SB calls $1,00.

Flop: ($4,20) 3:heart: , 4:spade: , 5:club: (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $2,30, SB calls $2,30, BB folds.

Turn: ($8,80) 7:diamond: (2 players)
      SB bets $7,80, Hero calls $6,50 (All-In), SB gets uncalled bet back.

River: ($21,80) K:heart: (2 players)

Final Pot: $21,80

preflop BB nek jó alkalom a préselésre, 4bet esetleg?turnon fold?
  • 4 válasz
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 5.526
      ha nem is easy de sztem ez fold, nemlátok rosszabb handet mint a tied és ilyet csinál
    • ironstar
      ironstar
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.25, Hozzászólások: 935
      Érdekes BB statja mert 33/39????
      Egyébként 66 simán játszhat így és ha megnézed bármilyen kicsi kézben párral ami elég valószínű hogy eltalálta.
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Ilyen szituban mehet akár a preflop 4bet/call is szerintem.

Turnön egy 66 mitől "ijedne" így meg, hogy hirtelen donkbetpushol? Simán megvárhatná, hogy Hero folytassa az akciót, mert egyszerűen nincs mitől félnie...

Flopon nagyobbat betelnék, és calloznék ezen a turnön, mert pot commited lennék már úgy...
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von ALCU01 Ilyen szituban mehet akár a preflop 4bet/call is szerintem.

Turnön egy 66 mitől "ijedne" így meg, hogy hirtelen donkbetpushol? Simán megvárhatná, hogy Hero folytassa az akciót, mert egyszerűen nincs mitől félnie...

Flopon nagyobbat betelnék, és calloznék ezen a turnön, mert pot commited lennék már úgy...
      én pre 4betelném, de azért ijedhet meg a villain, hogy a hero nem fogja betelni ugy a boardot overpárral, hogy kint van 4 lap a sorhoz.