Segitseg!

• 7 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Az nem gond, hogy magyarul töltötted e a szoftvert.
      Számlám menüpontban, a Profil menüben tudod megnézni az adataidat.
      Számlaszámot nem kellett megadnod.
    • vioszka
      vioszka
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.17, Hozzászólások: 2
      De kerik az 50 dolcsiert,vagy nem?Marmint itt a PokerStrategy-n,En pedig azt irtam be "magyar",no most hova fog menni a bonusz?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Az oldalon a számlanevedet kell(ett) megadni, azt amit beírsz, amikor bejelentkezel a PPre.
      Ha ezt nem jól írtam be, a pókerszámlád neve rubrikába itt az oldalon. Akkor írj az ügyfélszolgálatunknak egy üzenetet (segítség menüpont), és kijavítják.
      Sanos jelenleg nincs magyar nyelvű supportunk.
    • chathan
      chathan
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.04.30, Hozzászólások: 816
      Sziasztok! Nem tudtam hova írjak ezért ideírtam végülis;) Melyik az a program amelyik tárolja az ellenfél "játékát". Tehát megtudom nézni vele h milyen lapokkal adja meg a nagyobb emeléseket stb. Miylen %-ban dobja el lapjait stb. stb.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von chathan Sziasztok! Nem tudtam hova írjak ezért ideírtam végülis;) Melyik az a program amelyik tárolja az ellenfél "játékát". Tehát megtudom nézni vele h milyen lapokkal adja meg a nagyobb emeléseket stb. Miylen %-ban dobja el lapjait stb. stb.
      Üdv!
      Van pár program, ami játék közben kiír statisztikai adatokat az ellenfélről.
      De olyan stattal én még nem találkoztam, hogy a nagyobb emelések megadása.

Szóval
      Pokerstrategy elefánt, a letöltés menüben megtalálod.
      De ezzel nem lehet játékosra keresni, hogy utólag jobban megnézd.

Holdem Manager kedvezménnyel megvehető a PS shopban
      Poker Tracker 3 szintén megvehető a boltban.
    • chathan
      chathan
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.04.30, Hozzászólások: 816
      Látam egy videót bronz kisletétes és talán roycash készítette de elhet más. Ő a leosztás után megtudta nézni mi voltaz ellenfél lapja. Ez melyik programmal volt?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von chathan Látam egy videót bronz kisletétes és talán roycash készítette de elhet más. Ő a leosztás után megtudta nézni mi voltaz ellenfél lapja. Ez melyik programmal volt?
      Mindhárom kiírja a muckolt handeket.
      Illetve azokat kézzel is meg lehet nézni a HH megnyitásával a leosztás után.
      Kivéve a Boss termeiben, de ott egyik progi se fogja tudni megmutatni neked, mert azok is csak a HH-t olvassák.