igazoló email

• hiibolya
      hiibolya
      Globális
      Regisztrált: 2009.05.17, Hozzászólások: 2
      Kedves Moderátor
      Kitöltöttem a kvízt,az adatokat, kiírta hogy "Gratulálunk megcsináltad" stb, de az email címemre nem érkezett meg az "igazoló email" mint másoknak, amiben leírja mit kell még csinálnom ahoz hogy elküldjék a kezdőtőkét.Kérdésem az lenne hogy ez meg fog érkezni a későbbiek folyamán vagy valami hiba okán nem érkezett még meg?. Üdv.: hiibolya
  • 11 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Találsz egy olyat, hogy terem kiválasztása, ahová a kezdőtőkét kéred. Ha azt megcsináltad, és az oldalon kiegészítetted az adataidat. Akkor csak várnod kell a kezdőtőkét.
      Sokan kapnak emailt is, hogy igazolják magukat, de nem mindenki. Ha te nem kaptál az nem feltétlenül gond.
    • hiibolya
      hiibolya
      Globális
      Regisztrált: 2009.05.17, Hozzászólások: 2
      Igen megcsináltam,akkor ezek szerint nem kell az igazolás.Köszönöm a segítséget.
    • monyek
      monyek
      Globális
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 16
      hali én kaptam igazoló mail-t és vissza is küldtem kétszer is.utóbbinál kértem visszaigazolást is de már egy hete nem kapok semmit!!!pedig 2 nap volt irva.
      kaptam egy másikat amivel a pokerstrategy oldalára vitt az üzenetküldő részhez.fogalmam sincs mit kell most csinálni de még mindig nem kaptam semmit!!!mi jön most?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! Melyik terembe kérted a kezdőtőkét? Az útmutató alapján készítetted a számlád, és beírtad a felhasználó neved is ide az oldalra ? Ha igen, ellenőrizd kérlek, hogy nem kaptál-e tőlünk üzenetet, a Segítség menüben. Amennyiben nem találsz ott üzenetet, akkor neked kéne írni egyet, amiben a kezdőtőkéről érdeklődsz. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálatunk, így az üzeneteket csak angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • fatman88
      fatman88
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.25, Hozzászólások: 14
      Sziasztok.A full tilt ilyen emailt küldött regisztráció után és nem küldte azt a kódot amit be kell írni de a számlám működik.valaki segítene lefordítani?

This is an automated message sent from Full Tilt Poker.

Thank you for creating your new account with Full Tilt Poker.

Unfortunately, we are unable to validate your account at this time.

To complete your account validation, please send scanned, clear copies
      of the following documents to validationsupport@fulltiltpoker.com:

1) Photo ID:

One of the following: valid driver's license, passport, or other government-issued ID that clearly shows your date of birth and the date of issue or expiry.

2) Proof of Address:

One of the following: bank or credit card statement, utility bill, cell phone bill, home or auto insurance papers.

Before sending copies of your documents, please ensure the following requirements are met:

* Documents must be clear, legible (96 to 150 DPI or higher recommended for scanned copies) and are required to be full page and complete (bill/pay stubs, folded papers, envelopes, and partial sections are unacceptable). Bills must clearly display the company's letterhead or official logo.

* Your address verification document must display the same name and address listed on your Full Tilt Poker account.

* Please be advised that we can only accept attachments of 3 MB or less, and can be either JPEG (.jpg, .jpeg) or PDF (.pdf) format.

If you do not have access to a scanner, we will accept digital photos of the documents providing they meet the requirements above. If your camera has a macro feature (appears as a tulip icon), please enable it and take the photo within a 12 to 18-inch distance. If your camera does not have
      this option, please take the photo within a 24-inch distance. Please note that your Full Tilt Poker account will remain suspended until we receive and verify the required documentation.

Once we process your documentation we will contact you with an update on the status of your account. If you require further assistance regarding your account validation you can contact us at validationsupport@fulltiltpoker.com. Alternatively please call:

1-888-TILT-PAY (1-888-845-8729)
      0800 1833 972 - Germany Toll Free
      0800 907 191 - France Toll Free
      800 923 045 - Italy Toll Free

Thank you for your cooperation,
      Full Tilt Poker Support
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia! Ellenőrzik az adataidat, és be kell küldened az adataidat igazoló dokumentumok másolatát.

1, fényképes igazolvány. Személyi, jogsi, útlevél jó.
      2, a címedet igazoló dokumentum. Lakcímkártya nem jó! Névre szóló közüzemi számla (áram, gáz, tv, internet, telefon, stb.), vagy bankszámla kivonat.

A dokumentumokat scannelve, vagy digitális fotóként, jól olvasható formában kell küldeni.
      A címedet igazoló dokumentumon ugyanannak a címnek kell szerepelni, amit a regisztrációkor megadtál.
      A csatolt fájlok mérete max. 3MB lehet.
      Ameddig az adataid nem érkeznek meg, a számlád átmenetileg zárva van.

Röviden ennyi. Ja és persze arról az email címről küldd, amivel náluk regisztráltál.
    • fatman88
      fatman88
      Bronz
      oké köszi.de inkább a pokerstarsra kértem és írtam az ügyfélszolgálatnak.
      és még annyit szeretnék kérdezni hogy itt véletlenül 27.-ét írtam születési dátumnak és 28-án születtem most vettem észre.Ezt át lehet írni valahol?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Igen, elvileg át lehet írni, a kliensben az Account/Change Account/Change Date of Birth menüpontban.
    • fatman88
      fatman88
      Bronz
      Én itt a PokerStrategy oldalára gondoltam :)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Ooops, ezt benéztem, sry. :)
      Itt az oldalon nem lehet javítani, de ha írsz a supportnak, ők kijavítják neked.

A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • fatman88
      fatman88
      Bronz
      hát akkor ezt lehet kihagyom mert nem nagyon vágom az angolt