NL25 SH - AJ húzós flop

• walter36
      walter36
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.01, Hozzászólások: 213
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $27,89
      MP3:
      $11,39
      CO:
      $10,00
      BU:
      $10,32

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with J:spade: , A:diamond: . CO posts a blind of $0,25.
      MP3 calls $0,25, CO checks, BU raises to $0,50, Hero calls $0,40, BB folds, MP3 calls $0,25, CO calls $0,25.

Flop: ($2,25) Q:diamond: , 7:diamond: , T:diamond: (4 players)
      Hero checks, MP3 bets $1,50, CO calls $1,50, BU raises to $9,82 (All-In), Hero raises to $27,39 (All-In), MP3 folds, CO calls $8,00 (All-In), Hero gets uncalled bet back.

Turn: ($32,89) 4:club:
      River: ($32,89) T:spade: (1 players)

Final Pot: $32,89

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a pair of tens (Js Ad)
      BU shows a full-house, sevens full of tens (7s 7c)
      CO shows a flush, queen high (8d 4d)

BU wins with a full-house, sevens full of tens (7s 7c)

Sziasztok!

Bet/call vagy ha már elcheckeltem akkor fold jobb lett volna?
  • 2 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Igaz, hogy kicsit kell megadni, de én ezt már PF eldobom. Túl sokan akanak flopot nézni és egy AJo-val nem akarunk multiway potban mozogni. Akkor már inkább 3bet, hogy szűkítsük a mezőnyt. Ezek ellen viszont nem tenném, mert mindegyik kis stack és túl lazák.
      Flopon jó lett volna a c/c, de az emelés után biztos lehetsz benne, hogy már csak a nut flössel nyerhetnél, amire nincs oddsod.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von pborisz Igaz, hogy kicsit kell megadni, de én ezt már PF eldobom. Túl sokan akanak flopot nézni és egy AJo-val nem akarunk multiway potban mozogni. Akkor már inkább 3bet, hogy szűkítsük a mezőnyt. Ezek ellen viszont nem tenném, mert mindegyik kis stack és túl lazák.
      Flopon jó lett volna a c/c, de az emelés után biztos lehetsz benne, hogy már csak a nut flössel nyerhetnél, amire nincs oddsod.
      +1