50$-os bonusz

• sikeres5
      sikeres5
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.07, Hozzászólások: 7
      sziasztok azért irok mert nem kaptam meg az 50 dolcsit.a saját hibámbol.ugyanis nem tudtam hogy a partipokeren ki kell tőlteni még egy ürlapot az adataimrol ezt tegnap miután felvilágositottak pótoltam .igy számithatok e még erre a pénzre vagy másik terembe kell kérjem.és ha igy van azt hogyan kell?
  • 17 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Nincs időkorlát a teendők elvégzésére. Úgyhogy mg tudod oda kapni.
      Elvileg csak várnod kell.
    • sikeres5
      sikeres5
      Bronz
      köszi a gyors választ. akkor is müködhet ez a dolog ha ti már elöbb utaltátok a $-t csak az én tudatlanságom miatt a partip. nem tudta fogadni ? az igazolványokat nem kell elküldeni mégegyszer?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! Milyen üzenetet kaptál tőlünk pontosan ?
    • sikeres5
      sikeres5
      Bronz
      szia 2 üzenetet kaptam angolul itt mellékelem:sikeres5,
      21.05.09 16:14: sziasztok . elküldtem az igazolványokat ahogy kértétek.ennek már több mint 4 napja . azt írtátok hogy 2 napon belül megjön a kezdötőke,de semmi. mi lehet a gond?
      Jeff,
      21.05.09 16:45: Dear sikeres5,

Unfortunately we can not provide support in Hungarian at the moment. Please accept our apologies.
      Of course we will be happy to assist you or answer any questions you might have, but we have to ask you to send your message again in English.

Please note that you can also use our forum:
      http://hu.pokerstrategy.com/forum
      Our moderators are able to help with more general questions and problems. You can also ask them to translate a message for you into English.

Best regards,
      Jeff
    • sikeres5
      sikeres5
      Bronz
      Tobi,
      19.05.09 15:11: Dear sikeres5,

We weren't able to transfer your $50, because youeither did not register at the Cashier or you did not validate youre-mail at PartyPoker. But you can change that quickly.

Register at the Cashier:
      To do this, click on "Cashier"->"Deposit" in the menu
      and fill out the form. It is important that you enter the correct data
      to get the $150. After confirming your data, a browser window with
      different methods of payment will open. You can simply close this
      window without changing anything in it.

Validate e-mail:
      Yougot an e-mail with a Code. Open the Poker Software. Go to "My Account",select "Validate/Change E-Mail". Here you have to enter the code, oryou can request another code, in case you lost the mail fromPartyPoker.

After doing so, please just answer this ticket so we know that we can transfar your $50 now.

Best regards,
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Ok, ez esetben még ki tudjuk oda utalni a kezdőt, ha a regisztráció során beírtad a PS150 bónusz kódot. Ha nem írtad be, akkor utólag már nem lehet beírni sajnos. Ha beírtad, akkor a Számlám/Account nál klikkelj a Befizetés/Depositra (befizetned nem kell) és a feljövő ablakban töltsd ki az adataidat. Az ezután feljövő befizetési ablakot egyszerűen csak csukd be. Ezután kapni fogsz egy emailt, amiben benne lesz az email érvényesítő kód. Miután érvényesítetted az emailedet, válaszolj az üzenetre a Segítség menüben, és írd meg, hogy befejezted a regisztrációt, és megerősítetted az emailedet is. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálatunk, így az üzeneteket csak angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • Bela81
      Bela81
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.14, Hozzászólások: 2
      Segítséget szeretnék kerni az ügyben hogy kaptam ezt a levelet angolul és nemigazán ertem most mi is a teendő. Előrre is köszönöm a segítséget.

Dear Bela81,

The transfer of the starting capital was denied byPokerStars, unfortunately. We apologise for the inconvenience caused toyou and recommend you to choose another poker plattform to which youwill get your starting capital afterwards.

A tutorial about how to register your new account you will find here:
      http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Onceyou registered your new account on a different platform, please writeme the account name as well as the prefered platform in this ticket. Wewill then transfer your starting capital as soon as possible.

Best regards,
      Jeff
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Sajnos a PokerStarsra nem tudjuk kiutalni a kezdőtőkét, kérlek hogy válassz másik termet. Készítsd el a számládat a megfelelő útmutató szerint, majd ha végeztél, akkor írj egy jegyet az Ügyfélszolgálatnak, amiben közlöd a kiválasztott terem nevét, illetve az ott megadott felhasználói nevedet.
    • sikeres5
      sikeres5
      Bronz
      ok ezt az adatkitöltést megcsináltam 2 napja . ezt mulasztottam el elötte megcsinálni. emailt viszont még nem kaptam. ez menyi idöt vesz kb igénybe? ja a kodot beirtam
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szuper. Az is lehet hogy neked kell kérni az emailt,
      Az Account/Profile résznél klikkelj a kis ikonra ami az email címed mellett van.
      Ha itt találsz olyan gombot, amivel az emailt lehet kérni akkor ok, ha nem akkor valószínű hogy magától érkezik. Mindenesetre majd ide kell beírni a kódot, amit kapni fogsz.
    • sikeres5
      sikeres5
      Bronz
      köszi az infot sikerült beirnom a kodot az email megerősitést a PARTIPOKEREN . AKKOR MOST TŐLLETEK KELL KAPNOM EGY ÜZIT A SEGITSÉG MENÜBEN?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      nemnem, amit betettél ide a fórumba, a 2. üzenetre kellene írnod egy választ.

Hello,

I'm done with the registration at the Party cashier,
      and my email adress is validated already.
      Please try to send the 50$ again now.
      My nick is : "ide írd a felhasználóneved a partyn"

Thank you!
    • manocska83
      manocska83
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.01, Hozzászólások: 2
      Sziasztok!

Én ezt a levelet kaptam.Tudnátok segíteni a lefordításában?Köszi előre is
      10.05.09 16:53:

Dear manocska83,

Unfortunately we were not able to transfer your 50$ because the account name you specified does not exist.
      Please copy the correct account name into this ticket so I can correct it and reinitialize the transfer.

Best regards,
      Jeff kaptam.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Az a név amit te megadtál nem létezik, ezért nem tudjuk küldeni az 50$-t.

Válaszolj erre az üzenetre, és add meg a helyes felhasználó nevet, és akkor megpróbáljuk újra utalni a kezdőt.
    • manocska83
      manocska83
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.01, Hozzászólások: 2
      Köszi a segítséget! Megadtam a felhasználó nevem remélem "élet képes lesz".
    • sikeres5
      sikeres5
      Bronz
      köszi a segitséget és hogy leirtad angolul hogy mit kell válaszolnom . elküldtem . most már csak várnom kell? mégegyszer köszönöm . egyedül nem ment volna.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Igen, elvileg 2 napon belül érkezni fog a válasz, ugyanoda a Segítség menübe.
      A hétvégét ne számítsd bele, tehát elvileg kedd/szerda.