Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL 5 FR AQ bajban turnon és riveren

• anfet23
      anfet23
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.18, Hozzászólások: 828
      Known players:
      Position:
      Stack
      MP1:
      $6.08
      Hero:
      $4.96

0.01/0.02 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with A:heart: , Q:club:
      3 folds, MP1 calls $0.02, 3 folds, Hero raises to $0.08, 2 folds, MP1 calls $0.06.

Flop: ($0.19) A:diamond: , T:heart: , 2:heart: (2 players)
      MP1 checks, Hero bets $0.14, MP1 calls $0.14.

Turn: ($0.47) 9:heart: (2 players)
      MP1 bets $0.50, Hero calls $0.50.

River: ($1.47) K:diamond: (2 players)
      MP1 bets $0.73, [I][COLOR=grey]Hero ??

Final Pot: $2.20
      Megnéztem equilatorral a leosztást és aszerint végig előnyben voltam, de riveren mégis amikor feltette nekem a kérdést, hogy "kinek van jobb lapja?" elgondolkodtam.
      Ebben a helyzetben mi lehet a jó megoldás?
  • 2 válasz
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Ha megadtam turnön egy potbetet, akkor riveren már nem dobnám el fél potos emelésre. A K nem sok mindenen változtat. Ha AK-ja volt akkor amúgy is hátrányban voltál, de azt nem hiszem a limp/call miatt. A flusht sem tartom túl valószinűnek, mert turnön átvette a kezdeményezést. Egy A-t gyengébb kickerrel el tudok képzelni, vagy valami 2 párt (persze a flush sem kizárt). 4ből 1x kell nyerni, szerintem az itt megvan.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Helló!

Azt szeretném kérni, hogy legyen a címben a limit, és hogy milyen asztalon játszol (FR, SH)
      Ezáltal a kézelemzőink hatékonyabban tudnak dolgozni, és minden handre több idő fog jutni.
      Légyszi ezt javítsd ki, a módosítás gombra kattintva át tudod írni a címet.

Hogyan elemeztetek egy kezet/leosztást?