poker stars

• 8 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Helló!
      Fel kéne venned a kapcsolatot a supporttal, személyes ügyekben ők tudnak segíteni.
      (Segítség menüpont, új üzenet készítése, a válasz ugyanide fog érkezni kb 2nap alatt)
      Sajnos jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálatunk.
    • kcsabi007
      kcsabi007
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.30, Hozzászólások: 5
      Köszi megpróbálom!!!!De még lenne egy kérdésem hogy be kell -e fizetnem ha meg akarom kapni az 50 dollárt?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Nem, ahhoz nem kell befizetni.
    • kcsabi007
      kcsabi007
      Bronz
      Neked sikerült már poker stars-ra lekérni a pénzt mer akkor leírhatnád részletesen mit csináltál mer amit az oldalon találtam mindent megcsináltam és nem jött még le.Egyébként írtam a supportnak és angolul írtak vissza valamit de nem értem.Jó lenne ha tudnál segiteni.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Másold be az üzenetet, akkor talán tudok segíteni.
    • kcsabi007
      kcsabi007
      Bronz
      23.05.09 15:25: Dear kcsabi007,

Unfortunately we can not provide support in Hungarian at the moment. Please accept our apologies.
      Of course we will be happy to assist you or answer any questions you might have, but we have to ask you to send your message again in English.

Please note that you can also use our forum:
      http://hu.pokerstrategy.com/forum
      Our moderators are able to help with more general questions and problems. You can also ask them to translate a message for you into English.

Best regards,
      pure
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Original von kcsabi007 23.05.09 15:25: Dear kcsabi007,

Unfortunately we can not provide support in Hungarian at the moment. Please accept our apologies.
      Of course we will be happy to assist you or answer any questions you might have, but we have to ask you to send your message again in English.

Please note that you can also use our forum:
      http://hu.pokerstrategy.com/forum
      Our moderators are able to help with more general questions and problems. You can also ask them to translate a message for you into English.

Best regards,
      pure
      Sajnálják, de nem beszélik gyönyörű nyelvünket, angolul kommunikálnak, a pokerstrategy moderátorai tudnak segiteni a legtöbb kérdésben, és ha mégsem, akkor angolul küld el ujfent az üzidet a supportnak, hogy megérthessék mit is irsz. (Kb. ennyi lenne tömören, szabad fordításban)

nem tudom kértek-e tőled azonosító céllal szig+lakcímkártya képet, il.. küldtél-e nekik.

"Hello everyone!

I passed the test successfully on a "ide egy napot" ("dátum, hogy könnyebb legyen beazonosítani"), but I did not obtain my beginner money yet. You would be able to watch what fault is it?

Best regards: "nicked" "

lehet, hogy nem éppen mikszáthi körmondatos fogalmazás, nekem működött :D (igaz küldtem képet szig+lakcímkártya a Security@pokerstrategy.com -ra ID Check "nick neved" tárggyal.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Köszi a segítséget drakenm. ;)