Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] AKd--Flop All-in

• Repa88
      Repa88
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.15, Hozzászólások: 167
      Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

BB ($16.99)
      UTG ($10.95)
      Hero (UTG+1) ($17.29)
      MP1 ($10.30)
      MP2 ($6.40)
      MP3 ($19.70)
      CO ($10.10)
      Button ($22.65)
      SB ($13.67)

Preflop: Hero is UTG+1 with ,
      1 fold, Hero bets $0.35, 5 folds, SB raises to $1, 1 fold, Hero raises to $5.70, SB calls $4.70

Flop: ($11.50) , , (2 players)
      SB checks, Hero bets $11.59 (All-In), 1 fold

Total pot: $11.50 | Rake: $0.76

Igazából a kérdésem az hogy be lehetett-e tolni az egész pénzem egy ilyen ilyen flop után!Ja és a flop előtti játék jó?
  • 4 válasz
    • zoli777
      zoli777
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.12, Hozzászólások: 2.580
      Én az 1 dolcsis visszaemelésre nem emeltem volna akkorát. Úgy már még annyira sem kellett volna betolni floppon. Legalábbis én nem tolnám rá az egészet. Szerintem:) De bízzuk a profikra:)
    • amafirpo
      amafirpo
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.11, Hozzászólások: 433
      Preflop AK-val én csak megadni szoktam 3betetet egy bs ellen, mert legtöbbször QQ KK AA vagy AK lapul az enemynél! 4bet csak akkor, ha fish, de akkor is csak 3dodoig emelnék vissza esetedben, flopra már teljesen függővé tetted magad és elég veszélyes a push a semmire, mert simán lehet nála bármi amivel megver és a check csak csapda volt!
    • Repa88
      Repa88
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.15, Hozzászólások: 167
      Igazából azért emeltem ekkorát-és ezt kifelejtettem-mert a PT statok alapján elég lazának tűnt!Mivel már vele játszottam korábban is így elég megbízhatóak voltak az adatok és hát gondoltam ha akar játszani ám legyen fizesse meg rendesen és plusz még hozzá képest pozíción ültem!De majd a profik tényleg megmondják:D :D :D
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Nem igazán tetszik a megjátszás:
      1. Preflop túl nagy a 4bet, ha erre pushol akkor arra nehéz dobni. És azért 130BB deepen nem kell tönkre menni a flop elött.
      2. Floppon 2 overkártyára toltad be a pénzed. Egy lazább játékos itt nem fog overpárt dobni.

Szóval, preflop jó a 4bet, de csak 2,5-3-ig emelj. De ha csak megadsz, akkor azzal sincs probléma, pozícióban tudsz majd játszani.
      Floppon pedig ha cbetelsz, akkor fél pot elég, ezen a floppon nem kell nagyobb. De egy laza játékossal szemben, aki nehezen válik meg a lapjától, jobb a check.