Pokerstars 50$

• nbaba
      nbaba
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.05.12, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

Elvileg szombaton (2napja) elküldtem az Id-m scannelt változatát, azt hittem, ma már megkapom a zsét, de se híre se hamva idáig. Egyik ismerősömnek 1 nap múlva utalták... Utána tudtok nézni mi lehet a gond? vagy várjak türelmesen?

Köszike üdv,
  • 8 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! A kezdőtőke kiutalása az iratok ellenőrzése után 2-5 munkanapot is igénybe vehet. Ha nem érkezne meg a pénz még eme héten, akkor fordulj az Ügyfélszolgálathoz információkért/segítségért.
    • nbaba
      nbaba
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.05.12, Hozzászólások: 3
      Köszi a segítséget!
    • nagyzsir
      nagyzsir
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.05.30, Hozzászólások: 6
      sziasztok. azt hiszem , a regisztráciomnál nem adtam meg számlanevet, hanem csak oda írtam be, amikor a lap tetején asszem 3. lépés,hoigy írjam be a számlám nevét. nem tudom , ezt le tudnám e valahol ellenőrizni, hogy jó helyre írtam e, vagy ezt ti nem tudjátok meg nézni, hogy nincs -e elszúrva ? előre is kösz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von nagyzsir sziasztok. azt hiszem , a regisztráciomnál nem adtam meg számlanevet, hanem csak oda írtam be, amikor a lap tetején asszem 3. lépés,hoigy írjam be a számlám nevét. nem tudom , ezt le tudnám e valahol ellenőrizni, hogy jó helyre írtam e, vagy ezt ti nem tudjátok meg nézni, hogy nincs -e elszúrva ? előre is kösz
      Üdv!

Menj a pókertermek menüre, onnan az adott terem áttekintésére.
      Fölül szoftver letöltése, és most ha a téglalapban pipa szerepel, akkor megadtál valamit számlanévnek.

De hogy mit azt csak a support tudja megmondani. (segítség menüpont, új üzenet írása, a válasz ugyanide fog érkezni)

Illetve, ha a kezdőtőke nem érkezik meg 4-5munkanap alatt, akkor mindenképp vedd fel velük a kapcsolatot.
      Jelenleg magyar nyelvű üzeneteket nem tudunk feldolgozni.
    • uvbcsabi
      uvbcsabi
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.13, Hozzászólások: 2
      SziasztoK!
      Nekem az lenne a kérdésem, mit csináljak akkor, ha már a meglévő nevemre szeretném igényelni a kezdő tőkét?
      mert követtem az utasításokat, letöltöttem újra a kliens, de nem működik, és esélyem sincs, hogy valami változás történjen.. köszi előre is minden építő választ!
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von uvbcsabi SziasztoK!
      Nekem az lenne a kérdésem, mit csináljak akkor, ha már a meglévő nevemre szeretném igényelni a kezdő tőkét?
      mert követtem az utasításokat, letöltöttem újra a kliens, de nem működik, és esélyem sincs, hogy valami változás történjen.. köszi előre is minden építő választ!
      Üdv!

Ha már volt ezt megelőzőleg PokerStarsos számlád, akkor arra nem tudod kikérni a kezdőtőkét.
      (Ami amúgysem 50€ ,ahogy a címben írtad, hanem 50$)
      Ekkor választanod kell egy másik termet a listából, a leírás szerint regisztrálni, és várni a pénzt.
    • uvbcsabi
      uvbcsabi
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.13, Hozzászólások: 2
      köszönöm a segítséget!
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!
      Ha további kérdésed lenne a jövőben, fordulj hozzánk bizalommal, ha tudunk, segítünk.