kezdötőke

• 17 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Írnod kell egy üzenetet a supportunknak (segítség menüpont), és ők kijavítják a felhasználó nevet.
      Jelenleg sajnos nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálatunk.

Vannak termek, ahol egy háztartásból, csak egy regisztráció megengedett, ott probléma lehet a közös IP cím.
    • FABOLOUS102
      FABOLOUS102
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 334
      Hali!! az lenne a kérdésem h a kezdőtőke megkapása,illetve felhasználása,nem e jár bármilyen befizetési kötelezettséggel,illetve elhasználása ??

Üdv
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!

Ha elveszted a kezdőtőkét akkor se kell visszafizetned. Illetve ha később befizetsz abba a terembe, ahova a kezdőtőkét kaptad és elvesztetted akkor se kerül semmi levonásra abból a pénzből amit be fogsz fizetni.

A kezdőtőke csak kvázipénz, tehát miután megkapod nem fogod tudni kivenni, csak miután eleget játszottál (hogy menni az elég az teremről teremre változik).
      Ha ez megvan utána tied lesz a kezdőtőke.
    • FABOLOUS102
      FABOLOUS102
      Bronz
      Köszönöm a választ!

Még annyit h ez van irva a full tilt topicban:
      "Fontos: Miután regisztráltál mindenképp be kell fizetned 60 napon belül, különben elveszik a bónusz, nem jár rakeback és a számlád nem a PokerStrategyhez lesz kötve ami azt is jelenti, hogy nem tudsz Strategypontokat szerezni. (Ha ide kaptad a kezdőtőkét, akkor ez nem vonatkozik rád.)"

Ezt ugy értelmezem h 60 napon belül be kell fizetni különben elvészik a bónusz,de akkor ez rám nem vonatkozik ezek szerint? mivel innen kértem a kezdőtőkét.

Üdv
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Pontosan, rád nem vonatkozik.
    • FABOLOUS102
      FABOLOUS102
      Bronz
      Hali! Hétfőn elküldtem a security@... ra a szem ig másolatát illetve lakcím másolatát,semmi vissszajelzést nem kaptam h megérdezett nekik, 2 munkanapot írnak h megkérdezik a kezdőtőke ami lejárt a mai nap, ma még megérkezhet vagy már csak holnapra várjam esetleg később ?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von FABOLOUS102 Hali! Hétfőn elküldtem a security@... ra a szem ig másolatát illetve lakcím másolatát,semmi vissszajelzést nem kaptam h megérdezett nekik, 2 munkanapot írnak h megkérdezik a kezdőtőke ami lejárt a mai nap, ma még megérkezhet vagy már csak holnapra várjam esetleg később ?
      Helló!

Mivel már bronz vagy, így vagy megérkezett. Vagy pár órán belül megérkezik.
      Ha holnapra se lesz ott mindenképp jelentkezz újra.
    • Pulykesz
      Pulykesz
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.11, Hozzászólások: 6
      Sziasztok nekem az lenne a kérdésem hogy , a testvérem is jelentkezhet a bonuszra persze papirok igazolásával ..? Vagy családban csak 1 emberkének lehet ilyen bonusz számlája ?
    • petersonk9
      petersonk9
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.11, Hozzászólások: 176
      Segítséget szeretnék kérni itt a fórumba tőletek, az alábbi üzenetekkel kapcsolatban, mert nem nagyon értem a levelet(nem igazán tudok angolul)
      és esetleg ha valami megoldást tudtok a probléma ti és megosztanátok azt is megköszönném..

Hello!
      bemásoltam a pokerstarshoz regisztrációkor a megfelelő mezőbe a bónuszkódot amit ez az oldal írt, amikor oda regisztráltam, de a pokerstars nem fogadta el, ilyenkor mi a teendő..(azt írta ki, hogy érvénytelen vagy lejárt a bónuszkód) válaszotokat várom.
      Köszönöm!

petersonk9,
      27.05.09 15:44: Ezt az üzenetet küldtem-->
      Hello!
      bemásoltam a pokerstarshoz regisztrációkor a megfelelő mezőbe a bónuszkódot amit ez az oldal írt, amikor oda regisztráltam, de a pokerstars nem fogadta el, ilyenkor mi a teendő..(azt írta ki, hogy érvénytelen vagy lejárt a bónuszkód) válaszotokat várom.
      Köszönöm!

de utánanéztem és rájöttem hogy mégsem jó kódot írtam be..
      mert én láttam egy olyat hogy "pokerstrategy.com-newplayers", de most azt láttam amikor megnéztem itt a strategyn a leírást hogy a starshoz a "stars50" kód a helyes.. Mit tehetnék hogy korrigáljam ezt a félreértést és megkaphassam mégis a kezdőtőkét?
      Előre is köszönöm!

Tobi,
      27.05.09 19:12: Dear petersonk9,

Unfortunately we can not provide support in Hungarian at the moment. Please accept our apologies.
      Of course we will be happy to assist you or answer any questions you might have, but we have to ask you to send your message again in English.

Please note that you can also use our forum:
      http://hu.pokerstrategy.com/forum
      Our moderators are able to help with more general questions and problems. You can also ask them to translate a message for you into English.

Best regards,
      Tobi

Aztán egy ilyen levelet is kaptam-->

Tobi,
      28.05.09 17:40: Dear petersonk9,

The transfer of the starting capital was denied byPokerStars, unfortunately. We apologise for the inconvenience caused toyou and recommend you to choose another poker plattform to which youwill get your starting capital afterwards.

A tutorial about how to register your new account you will find here:
      http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Onceyou registered your new account on a different platform, please writeme the account name as well as the prefered platform in this ticket. Wewill then transfer your starting capital as soon as possible.

Best regards,
      Tobi

Előre is köszönöm
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! A Stars visszautasította a kezdőtőkét, mert nem a mi útmutatónk alapján készítetted a számládat. Most választanod kellene egy másik termet a link alapján. Figyelj rá oda, hogy ezúttal pontosan az útmutató alapján készítsd el a számlád. Ha kész vagy, válaszolj arra az üzenetre, és írd bele a termet amit választottál, valamint hogy mi lett ott a felhasználó neved. Ezután kiutaljuk a kezdőtőkét az általad választott terembe.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Original von Pulykesz Sziasztok nekem az lenne a kérdésem hogy , a testvérem is jelentkezhet a bonuszra persze papirok igazolásával ..? Vagy családban csak 1 emberkének lehet ilyen bonusz számlája ?
      Elvileg lehet, de a legjobb ha előre rákérdezel a supporttól. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • petersonk9
      petersonk9
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.11, Hozzászólások: 176
      oké, köszi szépen a segítséget!!
    • Pulykesz
      Pulykesz
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.11, Hozzászólások: 6
      Köszike :)
    • Yerg
      Yerg
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.27, Hozzászólások: 138
      Sziasztok!

Egy ismerősöm kitöltötte a kvízt. Három kérdésem lenne.

1. Ha ma kitöltötte a kvízt, akkor mennyi ideje van a kvíz kitöltésétől számítva hogy kiválassza a termet, ahova a kezdőtőkét kéri?

2. Ha a Full Tiltet választja, ahová a kezdőtőkét szeretné kapni, később élhet-e az FD bónusszal?

3. Befizethet-e még az FD bónusz miatt aznap, mikor megkapja a kezdőtőkét a Full Tiltre, vagy először mindenképp ki kell játszani a kezdőtőke után járó bónuszt? Másképp fogalmazva: kipörgetheti-e egyidőben a kezdőte bónuszát, és az FD bónuszt?

Köszi a válaszokat
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!

1. Nincs elévülési idő.
      2. Nem, ha valamelyik teremben él még FD bónusz, akkor az az útmutatóban le van írva.
      3. Teremfüggő.
    • Yerg
      Yerg
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.27, Hozzászólások: 138
      Köszi a válaszokat!

Ha jól értem akkor a Full Tiltnél vagy az egyik, vagy a másik lehetőséggel élhet csak. Tehát ha a Full Tiltre nagyobb összeget szeretne befizetni, érdemes inkább máshová kérnie a kezdőtőkét (mondjuk a Starsra)?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!

Igen ez így van.