NL25 FR AKs vakharc

• DN6IAX
      DN6IAX
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.07, Hozzászólások: 482
      $0.1/$0.25 No Limit Holdem
      7 players
      Converted at weaktight.com

Stacks:
      UTG ($46.41)
      UTG+1 ($27.51)
      MP ($51.56)
      CO ($38.73)
      BTN ($49.65)
      Hero (SB) ($25.00)
      BB ($26.95)

Pre-flop: ($0.35, 7 players) Hero is SB K:heart: A:heart:
      5 folds, Hero raises to $0.75, BB calls $0.50

Flop: J:heart: 9:heart: Q:heart: ($1.50, 2 players)
      Hero checks, BB bets $0.75, Hero raises to $2.25, BB calls $1.50

Turn: 9:diamond: ($6, 2 players)
      Hero bets $3.50, BB calls $3.50

River: T:spade: ($13, 2 players)
      Hero checks, BB bets $13, Hero calls $13

Final Pot: $39
      Hero shows: K:heart: A:heart:
      BB shows: 9:spade: Q:spade:

BB wins $37.05 ( won +$17.55 )
      Hero lost -$19.50

Ti hogy játszottátok volna? a flop emelésem utólag nézve kicsi volt az biztos, de utána?
  • 5 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Érdekes hand :)
      Flopon cbetelek, mert nincs igazán okom, hogy elhagyjam.
      A c/r érdekes move, most mit gondoljon Villain, leginkább, hogy erős kezed van, amit nem féltesz. Vagy, hogy visszajátszol a minihívására?
      A turn bet meggyőzheti, hogy erős kezed van.
      A sima emelés flopon szerintem jobban álcázná a kezedet.
      All-in akarunk menni úgyhogy turnön mindenképp nagyobbat nyitnék.
      És riveren szintén bet. Ha 2utcát megadott, akkor csak egy T magas színhúzót tudna eldobni, de azzal el se jönne idáig.
      Oké pározódott a board. De JJ,QQ szinte kizárt, 99 is elég vbalószínűtlen, mert akkor ki lenne osztva mind a 4db 9-es.
      Q9,J9 hát igen végülis lehet. De emellett lehet nála kész flöss, T, esetleg flopon valami tp. Úgyhogy én kész lennék betenni a pénzem.
    • DN6IAX
      DN6IAX
      Bronz
      nekem volt egy rossz megérzésem:D és ezért nem akartam tönkremenni...+ ilyen monsternél általában úgysem fog kifizetni, örülök ha beblöfföl és azt elvihetem.....álcázásnak semmi értelme sztem annyira jó alpunk van hogy ezzel csak kis potokat lehet nyerni és nagyokat bukni ha lejavulják...és kiderül hogy van-e valami flush nála és akkor visszaemel rám...de így hogy check raiseltem be tudtam határolni hogy a turnnel végem:D
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      ha nem tul agró az arc és, kinézed belöle hogy egy flushel nem emel vissza pározódott boardon, csak fullal, akkor lehet blockbet/foldot is játszani. Igy legalább nem tud elcheckelni egy olyan lapot amivel még esetleg megadott vna egy kisebb nyitást
    • DN6IAX
      DN6IAX
      Bronz
      igen egy blokkbet tényleg belefért volna ááááá akkor 100%-ra kiderült volna h jók vagyunk-e...nem is tudom miért nem ezt csináltam talán mindenképp akartam látni a showdownt hogy tudjam h igazam volt-e:D
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Bet flop, ez a c/r nagyon árulkodó.
      Riveren szerintem rendben van a c/c, mert egy donkra eldob minden blöfföt, pedig pont ebből szeretnénk még értéket nyerni. Elég veszélyesen alakult az asztal, K-val sora lehet amivel szintén betel. Szóval elég sokszor fognak itt betelni, nem kell feltétlenül fullra gondolni.