uj felhasználó buta feljegyzései

• dbcooper65
      dbcooper65
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.25, Hozzászólások: 74
      Hello!

Egy ideje már pókerezek, több-kevesebb sikerrel.

Eddig bankrollomat -2 másik teremben - véres verejtékkel freeroll tornákból építettem fel. Ez rengeteg időt energiát és szellemi tőkét emésztett fel. Ha érdekel a dolog a pokerbarat.hu oldalon erről blogot is vezetek, amit ha megtetszik neked szívesen itt is megnyitok.

A múlt héten találtam rá a pokerstategyre - sajnos kicsit később mint kellett volna.

Regisztráltam, kitöltöttem a kvízt, letöltöttem 888. termet, tőke megérkezett, minden O.K.

Mielőtt un. "szőr kerülne a karburátorba" szeretnék néhány kérdésemre egyértelmű választ kapni tőletek (biztos fenn van az oldalon mindegyikre a válasz csak én vagyok felületes és nem találtam meg):

1. Mekkora és milyen eredményeket kell ahhoz elérnem, hogy a számlán lévő összeg felett szadadon rendelkezhessek. Magyarul mikor lehet kiutalni róla pénzt.
      2. Kipróbálhatom-e a rendelkezésre álló tőkéből és annak hozadékából, és ha igen mikor az adott szolgáltató egyéb kínálatát, pl sportfogadás, kaszinó, stb. Nem szeretném a megtermelt pénzt egy 1 dolláros kaszinópróba miatt elbukni.
      3. Ha jól értelmezem a már meglévő számláim (bwin, unibet) nem vonhatók be a ps-be. Csak azok az eredmények számítanak be az oldal saját bónuszrenedszerébe amit innen töltök le. Jól értem?

Kissé vidámabb téma, mai napom sikeresnek mondható, miután a reggeli 50 dollár helyett már 68 van a számlán. Első két parti -még tegnap- freeroll volt, ennek oka egyszerű, meg kellett ismerkednem a terem felépítésével, játékasztal beállításaival és magával a 888-al. Tetszik, bár meg kell említenem, hogy amikor először közölte velem magyarul egy kellemes női hang hogy "ön nyert", majdem elszaladtam tejért. A két torna eredménye lényegtelen volt számomra, nem is nyújtottam maradandót.
      Ma reggel egy 1+0,1-es tornával kezdtem. Álomosztások zsinórban, A-D, A-K, K-K, K-K- ilyen nincs. A negyedik all-int megadták. Kiestem egy egyszínű K-7 ellenében. Ilyen viszont van. Ezt el kell fogadni.
      Gondoltam egy nagyot, kellő képpen felelőtlent és beneveztem az épp ekkor indoló 5+05-ös tornára (gar. 300). Átlagos lapjárás, óvatos növekedés jellemezte az első két órát. A harmadik órában, kis szerencsével, óvatos játék mellett két nagyobb potot elvittem (ászfúl és nagy sor). Egyszer csak a döntő asztalon találtam magam, 2. helyről kezdtem a végjátékot. Mindenki óvatos volt, csak a 90%-os lapok kerültek
      megjátszásra, rengeteg dobás. Az alacsonyab bankról induló játékosok szép sorban peregtek ki, 2-3 játékos megerősödött, óra végén 3. hely. A negyedik óra első játékában Q-Q kézbe nagyvakban, egy megadás, cut hív 5000-et. Hibáztam, ráhívtam, Ő vissza, én megadtam. Flop A-K-5. Kockáztattam, all-in., úgy estem ki ahogy a nagykönyvben meg vagyon írva 2 ász ellen. Az elrontott ucsó parti bánatát az 5. helyért járó és a számlámra kerülő 24 dollár némileg enyhítette.

kissé hosszú lett, remélem azért vki elolvassa

üdv

db cooper
  • 11 válasz
    • chathan
      chathan
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.30, Hozzászólások: 816
      Szia!
      3.-ik kérdésedre tudom a választ.
      "3. Ha jól értelmezem a már meglévő számláim (bwin, unibet) nem vonhatók be a ps-be. Csak azok az eredmények számítanak be az oldal saját bónuszrenedszerébe amit innen töltök le. Jól értem?"
      Igen nem vonhatóak be, de nem azért mert innen töltötted le vagy nem. Egyszerüen ha csináltál már számlát például pokerstarsra már oda nem kérheted pénzt. (több oka is van, pl. ha valakinek már van ott pénze)
      Gratulálok a freeroll ereményedhez. Én QQ- máshogy játszottam volna meg, de Check/fold játékkal, elég magas esélye van h A/K van a kezében.
      Azt javaslom neked tartsd be a bankroll menedzsmentet. Én megbántam h nem tartottam be. CSábítóak a nagyobb asztalok versenyek, de sok kis ilyen és azt veszed észre egyre kevesebb a pénz. (ha jön 1 lejtő az nagyon sokat is elvihet)
      Szerintem lehet a kaszinó, sportfogdásba is ölni a kezdőtökét, én is tudtam titánon rulettezni.
    • tibi009
      tibi009
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.21, Hozzászólások: 295
      Szasz ezek nem buta feljegyzések hanem jogos kérdések. :f_thumbsup:

Sok sikert!

Ja és ezúton üzenem mindenkinek, hogy Dáma az legyen Q tudom a franciák úgy szeretik, de ne nekik legyen igazuk, ja és a tizes pedig T nem 10. Köszönöm és elnézést.
    • easydriver
      easydriver
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.06, Hozzászólások: 14.016
      A kaszinóért, rulettért virtuális fenékbebillentés jár. Egyes termekben le is tiltják a kezdő 50$-t.

Egyébként viszont gratulálok!
    • chathan
      chathan
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.30, Hozzászólások: 816
      Titanon is?
    • METALzx
      METALzx
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.08.03, Hozzászólások: 4.501
      mindenhol
    • Kazragore
      Kazragore
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.21, Hozzászólások: 418
      Üdv!

A kaszinót ne próbáld ki, csak veszíthetsz vele, sokan kipróbálják, és a legtöbben addig jutnak, hogy a nehezen felépített bankrollt áttolják a kaszinónak, még akkor is ha eleinte nyernek kicsit, mert akkor ugye adva van, hogy folyassák a játékot hisz nyertek, és ekkor egy háromszor akkora bukóval elvesztik a pénzüket(kaszinó erősen -EV). Amúgy meg szerintem PokerStrategy-től kaptad a kezdőtőkét, nem pedig a RulettStrategytől. :s_biggrin:
    • tibi009
      tibi009
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.21, Hozzászólások: 295
      RulettStrategy :f_mad:
    • dbcooper65
      dbcooper65
      Bronz
      hölgyek és urak

mielőtt még szurokba és tollba hempergetnétek, jelzem, hogy én sportfogadásra és elsősorban a most zajló r. garos első és második körének alacsony oddsú (1.05-1.15) meccseire gondoltam.

dbcooper
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Szia,

Nem! Ahogy látod mi csak és kizárólag pókerrel foglalkozunk és azért ajándékoztunk meg $50-al, hogy ezzel a pénzzel saját kockázat nélkül tudj pókerezni. Ha tudsz pókerezni, akkor mi mégjobban megtanítunk. Ha nem tudsz, akkor itt az ideje . Ha megnézed az oldalt, csak oktatással foglalkozunk, profi edzőink élő edzéseket tartanak, tananyag százaival találkozol, oktató videók és még sorolhatnám.

Ha sportfogadással is foglalkoznánk (volt tervbe), akkor használhatnád, de így a kockázat, hogy azonnal elveszíted, nagy. Ha előre szóltál volna, hogy neked a kezdőtőke sportfogadásra kell vagy valami másra, "szépen megmondtuk volna", hogy tessék máshonnan erre pénzt szerezni!!! Tehát....

Üdv.
    • dbcooper65
      dbcooper65
      Bronz
      Hali Kisike

Válasz egyértelmű. Köszönöm és megértettem.
      A másik 2 kérdésre is kaphatnék ilyen egyértelmű választ tőled?
      Megköszönném!

Üdv

db cooper
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!
      Ahogy olvashattad a regisztrációnál:
      Ahhoz, hogy az 50$-t kivehesd, legalább 5.000$ tétet kell megtenned.

Miután megkaptad az 50$-os kezdőtőkét, pluszban még 100$-os bónuszt tudsz megszerezni. 800 FPP-t (Frequent Player Points) kell szerezned a 888.com PacificPoker platformján, hogy megkaphasd a 100$ bónuszt. A bónusz megszerzése időhöz kötött, 120 nap áll rendelkezésedre, hogy megszerezd.

Amint megszerezted a 100$ bónuszt, vagy már lejárt, akkor egy további, 300$-os bónuszra is jogosult leszel.

Ha először fizetsz be a 888.com PacificPoker termébe, akkor 75% bónuszt kapsz 300$-ig. Ahhoz, hogy a teljes 300$-os bónuszt megkaphasd, tehát 400$-t kell befizetned. Nincsen szükséged hozzá bónuszkódra.

A 888. Pacific Pokerre történt befizetésed 75%-át megkapod, amint 10 bónuszpontot gyűjtöttél, a bónuszösszeg minden dollárjáért. A teljes 300$-os bónusz kivételéhez tehát 10 x 300 = 3000 bónuszpontra van szükség. A bónusz megszerzéséhez 30 nap áll rendelkezésedre.

Meglévő számlák bekötésére általában nincs lehetőség, de ez nem mindig van így.
      Ezen az oldalon megtalálod a termeinket:
      http://hu.pokerstrategy.com/online-poker-rooms/
      Kattints az áttekintésre, majd felül a szoftver letöltése részre. Itt olvasható az útmutató, aminek az elején az is le van írva, hogy be lehet-e kötni az adott terem számláját vagy sem.