kezdötöke

• 21 válasz
    • Dam80
      Dam80
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.05.22, Hozzászólások: 1
      Sziasztok!

Én is így jártam, előző héten kitöltöttem a tesztet, Pokerstars-t adtam meg teremnek, de azóta sem érkezett meg a kezdőtőke. Mi lehet az oka?
    • monyek
      monyek
      Globális
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 16
      nézzétek meg az e-mail fiókotokat!ha oda sem ment semmi írjatok az ügyfélszolgálatnak!
      nem vagyok moderátor de én megpróbáltam segíteni!
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von Dam80 Sziasztok!

Én is így jártam, előző héten kitöltöttem a tesztet, Pokerstars-t adtam meg teremnek, de azóta sem érkezett meg a kezdőtőke. Mi lehet az oka?
      Helló!

Ha holnap se jön meg, akkor írj egy üzenetet a supportnak, személyes ügyekben csak ők tudnak eljárni.
      Segítség menüpont, új üzenet írása. A válasz ugyanoda érkezik kb 2napon
      belül. Ha nem jön válasz, várj még egy kicsit, minden üzenetet megválaszolnak.
      Sajnos jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálatunk.

A legvalószínűbb gondnak azt tartom, hogy küldtünk neked egy email, az adatok igazolásáról, de nem kaptad meg.
      Az email szövegét itt találod:
      Kész a kvíz de nem jött az 50$ / email

Meggyorsíthatod a dolgot, ha megcsinálod az emailben leírtakat, de ha nem jön meg, mindenképp írj a supportnak.
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      sziasztok!
      én azt szeretném kérdezni, hogy mit is jelent az 50$+100$-os kezdőtőke. Mikor kapjuk meg a 100$-t? Vagy csak akkor kapjuk meg ha meghívunk valakit az oldalra?

lenne még egy kérdésem, de nem igazán találtam meg hova lehetne feltenni.
      "Ez a táblázat megmutatja, hogy hány pénzes leosztást kell játszania a vakszinteken, hogy 10 pontot szerezzen."
      Mit jelent az hogy vakszinten? Tehát ennyi és ennyiszer kell vakot bettennem 10 pontért?

üdv GrimTheCat
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von GrimTheCat sziasztok!
      én azt szeretném kérdezni, hogy mit is jelent az 50$+100$-os kezdőtőke. Mikor kapjuk meg a 100$-t? Vagy csak akkor kapjuk meg ha meghívunk valakit az oldalra?

lenne még egy kérdésem, de nem igazán találtam meg hova lehetne feltenni.
      "Ez a táblázat megmutatja, hogy hány pénzes leosztást kell játszania a vakszinteken, hogy 10 pontot szerezzen."
      Mit jelent az hogy vakszinten? Tehát ennyi és ennyiszer kell vakot bettennem 10 pontért?

üdv GrimTheCat
      Helló!

Ez teremről teremre változik, van ahol 50$ kezdőtőkét és +100$ bónuszt lehet kapni. Van ahol 50+50, és van ahol nincs extra bónusz.
      Ez az útmutató tartalmazta, ami alapján a számládat csináltad.

Melyik teremben játszol?
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      Party Pokeren. :)
      Észre is vettem. Azt írja hogy 300 party pont kell hozzá, és akkor kapok még 50$-t. Emiatt is kérdeztem a fentebb leírt kérdesem, hogy pontosan miért is lehet party pontot kapni.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      PP esetében ha összeszedsz 300PP-t, akkor a kezdőtőke végleg a tiéd lesz.
      Ezután elindul a +100$-os bónusz. 4részletben kapod meg, minden 150PP után kapsz 25$-t.
      Ha 300PP megszerzése után nem indul el a +100$-os bónusz, akkor jelentkezned kell a supportunknál, hogy állítsák helyre.

Pontgyűtés: A táblázat azt jelenti, hogy hány raked handben kell részt vegyél, hogy kapj 10pontot.
      Raked hand, kb akkor van, amikor van flopnézés.
      Az is elég, ha preflop eldobod a lapodat, csak az a lényeg, hogy kapjál lapot a leosztásban. Sitouton nem gyűlnek a raked handek.
      100leosztás altt kb 55 raked hand van.
      Tehát NL10-en kb. 700hand után kapsz 10PPt.

Egyébként itt sok infót találsz a PPről:
      [FAQ] Party Poker (III.26.)
    • bodo0907
      bodo0907
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.06.14, Hozzászólások: 2
      Hello!Az fontos hogy a kérelmekbe ott legyen az nfo megosztása és ha nincs ott akkor mi van ?Meg még az a kérdésem ezt hol találom meg:Marketing codepokerstrategy-newplayers?( Részletesen ha kérhettem)
    • gaborfg
      gaborfg
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 27
      Helló!
      Full Tilten is meg fogom kapni a +100$-T? Jelenleg a kezdő 50 dollárommal játszom és azt szeretném kérdezni, hogy mennyit kell játszanom, hogy meglegyen a +100$??
      Még valami: látom a cashierben, hogy jelenleg van egy aktív bónuszom ami 50 dolláros(ebből már 10 dollárt kijátszottam). Ez milyen bónusz?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von gaborfg Helló!
      Full Tilten is meg fogom kapni a +100$-T? Jelenleg a kezdő 50 dollárommal játszom és azt szeretném kérdezni, hogy mennyit kell játszanom, hogy meglegyen a +100$??
      Még valami: látom a cashierben, hogy jelenleg van egy aktív bónuszom ami 50 dolláros(ebből már 10 dollárt kijátszottam). Ez milyen bónusz?
      Helló!

FT esetében az 50$ kezdőtőke mellé nem száz, hanem "csak" +50$ jár. Iletve természetesen a bónusz kijátszása alatt is pörgő RB.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Original von bodo0907 Hello!Az fontos hogy a kérelmekbe ott legyen az nfo megosztása és ha nincs ott akkor mi van ?Meg még az a kérdésem ezt hol találom meg:Marketing codepokerstrategy-newplayers?( Részletesen ha kérhettem)
      Szia! Válaszoltam neked itt : Segitséget szeretnék kérni
      Egy kérdést elég mindig egy helyen feltenned, attól nem kapsz előbb választ, hogy több helyre is beírod. ;)
    • spikeeee
      spikeeee
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.06.12, Hozzászólások: 4
      már 5 napja várom a kezdőtökét semmilyen emailt nem kaptam azota , a full tiltre kértem .. mi leheta gond?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von spikeeee már 5 napja várom a kezdőtökét semmilyen emailt nem kaptam azota , a full tiltre kértem .. mi leheta gond?
      Helló!

Néz meg, hogy a segítség menüpontban nem kaptál-e üzenetet, ha nem, akkor fel kéne venned a kapcsolatot a supporttal, személyes ügyekben ők tudnak segíteni.
      (Segítség menüpont, új üzenet készítése, a válasz ugyanide fog érkezni kb 2nap alatt)
      Sajnos jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálatos kollégánk.
    • spikeeee
      spikeeee
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.06.12, Hozzászólások: 4
      igen irtam nekik délután de visszairták hogy sorry irjaka forumba ... sajnos nem vagyok valami jóó angolból:( call, fold , all in nem tudnád nekem leirni angolul mit irjak nekik? nagyon megköszönném:)
    • gaborfg
      gaborfg
      Bronz
      Original von Valezius4
      Original von gaborfg Helló!
      Helló!

FT esetében az 50$ kezdőtőke mellé nem száz, hanem "csak" +50$ jár. Iletve természetesen a bónusz kijátszása alatt is pörgő RB.
      OK! és azt honnan fogom tudni, hogy végleg az enyém a kedőtőke? Bizonyos mennyiségű strategy pont után kapom meg, vagy FTP-k után?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      A kezdőtőke már most a tied, de csak 1000normál FTp után utdod kivenni. (Tehát a happy hour alatt összeszedett extrák nem számítanak)
    • gaborfg
      gaborfg
      Bronz
      Köszi a választ, de azt honnnan tudhatom, hogy mennyi FTP-t szereztem happy houron?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      A my promotions pont alatt (lásd cashier) meg tudod nyitni az Iron man oldaladat, ott látod a normál FTPidet napra lebontva.
      Illetve a Happy hour alatt az extra FTPket.

De ha ezeket nem akarod jegyezgetni magadnak, akkor ha lesz a Cashier részben 1000FTpd, akkor rákérdezhetsz az FTP supportjánál, hogy mennyi normál FTPt gyűjtöttél eddig. (Legalábbis szerintem meg fogják tudni mondani)
    • deligabi
      deligabi
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.06.04, Hozzászólások: 2
      Üdv!

Kitöltöttem a kvízt de már pár hete és nem jött meg a pénz full tiltre
      Tud valaki segiteni?

Ezt a mél kaptam kb egy hete:

We weren't able to transfer your $50, because youeither did not register at the Cashier or you did not validate youre-mail. But you can change that quickly.

Register at the Cashier:
      To do this, click on "Cashier"->"Deposit" in the menu
      and fill out the form. It is important that you enter the correct data
      to get the $150. After confirming your data, a browser window with
      different methods of payment will open. You can simply close this
      window without changing anything in it.

Validate e-mail:
      Yougot an e-mail with a Code. Open the Poker Software. Go to "My Account",select "Validate/Change E-Mail". Here you have to enter the code, oryou can request another code, in case you lost the mail fromPartyPoker.

After doing so, please just answer this ticket so we know that we can transfar your $50 now.

Best regards,
      Jeff

De sztem megcsináltam amit irt, szóval aktiváltam ujra a mélem meg ilyenek de semmi :(

Esetleg tud valaki segiteni?

Előre is köszönöm!
    • 1
    • 2