Nl25 Sh 99

• dulo80
      dulo80
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.13, Hozzászólások: 1.837
      Villain:
      VPIP/PFR/AF/Hands >> 15/12/2,5/132

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      MP3:
      $49.70
      CO:
      $24.00
      BU(Hero):
      $37.66
      SB:
      $25.00
      BB:
      $25.67

Preflop: Hero is BU with 9, 9.
      MP3 folds, CO raises to $0.85, Hero calls $0.85, 2 folds.

Flop: ($2.05) 3, 7, J (2 players)
      CO bets $1.50, Hero calls $1.50.

Turn: ($5.05) Q (2 players)
      CO checks, Hero bets $3.50, CO folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $5.05.

Ezen a floppon a kezei 100% -át folytatólag fogja nyitni.
      Helyes lehet ezen a floppon a megadás, vagy inkább fold vagy raise?

Turn emelésre ebben a helyzetben dobtam volna. Az ő helyében pedig emeltem volna a turn -ön mivel nem jött le a húzó, valamint ezen a boardon a Q egy teljesen jó lap a 2nd barell -re szerintem.

Jól gondolkodom?

Szerk.: Preflop 3bet amit ilyen statokkal rendelkező CO emelés ellen még szoktam. A steal értéke 32...
  • 3 válasz
    • csabus77
      csabus77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.04, Hozzászólások: 117
      Szerintem jó a megjátszásod, mivel volt róla readed ezért így jó volt. De majd elemzik mások is, én próbálok hozzászólni, amivel a saját fejlődésemet szeretném elérni. Preflop standard, flop után egy fölé lap van és mivel ő mindig nyit, ezért a dobás nem merül fel, az emelés pedig túljátszása lenne a kéznek, marad a megadás. A turnön a checkje a gyengeség jele, igaz nem jó a Q nekünk, de a hívással meglátjuk, hol is állunk, megadásra river check, emelésre easy fold.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Tökéletes a játék és a teljes gondolatmenet is. Én is ugyan így játszom meg.
      Én nem nagyon szoktam egy SD képes handdel visszaemelni a flopon, a turnön viszont ugyan így lecsapok, mert szinte egyértelmű, hogy jobbak vagyunk.

PF lehet variálni a cc és a 3bet játékot, de ez nem is annyira CO-tól függ, hanem az utánad ülő két játékostól. Ha ők mondjuk laza passzív fishek, akkor inkább a cc mellett döntök, hogy egy esetleges szett találat esetén nagyobb legyen a pot, ha viszont van egy agresszív LAG mögöttem, aki hajlamos a squeezre, akkor jobb a 3bet (mondjuk ez utóbbi elég ritka, mert kerülöm az ilyen asztalokat).
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von pborisz Tökéletes a játék és a teljes gondolatmenet is. Én is ugyan így játszom meg.
      +1