Válasszon pókerplatformot

• grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Regisztrált: 2008.02.19, Hozzászólások: 2.117
      Tisztelt PokerStrategy!

Regisztráltam az oldalra kitöltöttem a kvízt, minden megvan ami kellene a tőke utalásához, kivéve azt, hogy nemtudom megnyitni azt a fület, hogy "Válassz pókerplatformot, ahhoz, hogy átutaljuk neked a kezdőtőkéd" -t(vagy valami ehhez hasonló jelentéstartammal bíró leírás). Ez a helyzet 2 napja áll fent, tegnap felvettem a kapcsolatot valamelyik kollégájával (vagy talán Önnel), és pár félreértés után sikerült tisztáznunk,hogy valójában mi nem működik nekem, de érdemleges választ nem tudott adni. Ezért fordulok most ehhez a fórumhoz! Rákérdeztem arra is, hogy esetleg nem azzal lehet-e a gond, hogy egy háztartásból használnánk fiammal(aki elvesztette ugyan kezdőtőkéjét, és ennekokáért szólt nekem, hogy a Hívd meg barátod promóció lévén, újra tudná kezdeni az internetes pókerezést, mindenféle depozit nélkül és énis tanulhatnék és csiszolhatnám a játékom). Ezért vállalom azt is, hogy személyi adataimat átküldjem önöknek, ha ezzel meggyorsítom az eljárást és esetlegesen tisztázzam magam.
      Még felmerülhet Önökben esetleg felmerülhet a kérdés: lehet, hogy a böngészővel van gondja a hölgynek. -Nem, nem a böngészővel van gondom, mert próbáltam kolléganőmnél és ott sem működött. Szeretnék mielőbbi megoldást találni erre az ügyre, ugyanis kicsit sürget az idő, mert most lenne sok fölösleges időm pókerezni magánügyi okok miatt.

Remélem megértették mi a gondom, és mielőbb hat-hatós segítséget tudnak nekem nyújtani!

Köszönettel: Karádi Attilláné
  • 3 válasz