[SH] TT floppol szett, draw floppon

• bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      sziasztok. az ehezhasonló handek mindíg is nagy fejtörést okoztak nekem. Kíváncsi vagyok mit szólnak hozzá a fórumon, egy másikon azt irták cooler.

többször buktam már így el beülőt, pedig gondolkoztam rajta hogy ebből bukó lesz. A kérdésem az lenne hogy....

1. straight draw floppon amikor az ellenfél rangebe benne van a AJ mindeképpen bepakoljuk az összes $-t még floppon, vagy esetleg ha a visszaemelésünkra nem rak all in akkor esetleg meggondolni a call-t és a turnön újra értékelni egy esetleges A, vagy J érkezésével a történetet.

2. Változtat e valamit ha szin+sor draw is kint van.... esetleg az ellenfélnél lehet kombinált draw. ami ellen szettel hátrányba vaggyunk mindenképpen... kérdésem hasnoló mi a tehendő ha emelésünkre vagy visszaemelésünkra all in rak, v csak simán visszahív. ha csak visszahív lehet e szó tartásról egy ilyen heavy draw floppon vagy itt is ugyanúgy pakoljuk be a pénzt. És imádkozzunk hogy mi nyerjünk....és ha all in rak lehet e gondolkozni dobáson... ha jól tudom a póker v fullhoz kb 1:3 az esély...

köszönöma válaszokat :)

Hand Information
      , 0.05 BB (6 handed).
      Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

Table Information
      Seat: 1 johnmagi ($12.47) Small Blind
      Seat: 2 telinenanol ($7.72) Big Blind
      Seat: 3 Hero ($6.9)
      Seat: 4 gautèh ($3.11)
      Seat: 5 sapatilha ($9.48)
      Seat: 6 cagouille ($4.71) Dealer
      Dealt to Hero
      :Tc:  :Ts:  

Preflop (Pot:0.07)
      RAISE Hero$0.2
      FOLD gautèh
      FOLD sapatilha
      FOLD cagouille
      FOLD johnmagi
      CALL telinenanol $0.15

Flop(Pot: $0.42)
      :Td:  :Qs:  :Kh:  

BET telinenanol $0.2
      RAISE Hero$0.6
      RAISE telinenanol $1
      ALL-IN Hero
      CALL telinenanol $5.7

Turn(Pot: $14.02)
      :Td:  :Qs:  :Kh:  :9c:  

River(Pot: $14.02)
      :Td:  :Qs:  :Kh:  :9c:  :As:  

ShowDown:
      SHOWS telinenanol
      :Jh:  :Ad:  
      MUCKS Hero
      :Tc:  :Ts:  
  • 4 válasz
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 5.526
      coooler, itt is ezt fogják mondani:)
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      :) remélem azért valamit hozzáfűznek még. konkrétan külön külön szin+sor és sor draw board esetén... az $1ig való minirase-t esetleg lehet e csak callolni és nem scary card esetén a turnön ( 9, A, ha komódraw esetén 3dik szin) all in menni, scary card esetén ha agresszívan belehív modnjuk 1,7et akkor dobni, ha checkel akkor ingyen rivert nézni reménykedve a fullban v pókerban....
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

tényleg cooler ;)

Settet floppon sosem dobunk, és nem is callozgatunk, emelünk ameddig csak tudunk, all-in a cél. Teljesen mindegy milyen draw van a boardon, kész sor vagy kész flush ellen is ugyanannyi esélyünk van fullosodni, vagy pókeresedni :)

A 2-es kijelentésed egyébként hamis, mert egy kombó draw ellen, ami ráadásul egy párt is talált még mindig elől vagyunk a settel.

Asztal: Ks Qh Th

RészesedésNyer Döntetlen Veszít Kéz
      Játékos 1: 53.535 % 52.626 % 1.818 % 45.556 % TT
      Játékos 2: 46.465 % 45.556 % 1.818 % 52.626 % KhJh
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      kösz, mostantól nyugodt szívvel pakolok be mindent ilyenkor...