kérdés

• TibKoooo
      TibKoooo
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.20, Hozzászólások: 8
      Bocsánat a sok kérdésért te teljesen nem látom át a rendszert. szeretném ha valaki leírná nekem vázlatosan hogy hogyan is kell majd az 50 dollár-al játszani és hogy hogyan milyen lépcsőkben vehetem ki a pénzt majd onnan. olvastam valami party poker pont ról meg ilyen dolgokról.
      másik kérdés hogy csak olyan módon játszhatok amit bejelöltem és kitöltöttem hozzá a kvízt vagy azzal az 50 dolláral akármit játszhatok tehát cashel hetek tournizhatok is?

köszönet és bocsánat a sok kérdésért
  • 4 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Ha túl vagy a kvízen, akkor már sínen vagy. Ezután (ha megoldódik a helyzet) ki kell majd választanod, hogy melyik teremben szeretnél játszani (pl. PartyPoker, TitanPoker stb.), és 5 munkanapon belül utalni fogjuk a kezdőtőkédet. Természetesen az 50$ onnantól a tiéd, tehát mehet a tourney, cashgame, Sit&Go bármi. Ahhoz, hogy pénzt tudj kivenni, nagyon sokat kell játszanod. Ezt, hogy mennyit játszol, minden teremben pontokkal mérik, általában minden teremben más az a pontmennyiség amit teljesítened kell ahhoz, hogy ki tudd venni a pénzt.

Ha elfogadsz egy jótanácsot, amíg nem érkezik meg a kezdőtőkéd, olvasgasd a stratégiai cikkeket és a fórumot, hogy felkészülten vághass neki az igazi pénzes játéknak! ;)
    • TibKoooo
      TibKoooo
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.20, Hozzászólások: 8
      az nem gond mivel kb minden nap élő pókerezem egy helyen csak úgygondoltam a neten is megkéne próbálni :) és kaptam ezt a hírdetést hát miért ne gondoltam:) tehát ha játszom sokat és teszemfel felviszem 50 ből 200 dollárra akkor a 150 et kivehetem?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      nem pénz mennyiség számít, hanem a kb. a megjátszott handek száma. de erre majd térjünk vissza, mikor már kiválasztottad a termet. ;)
    • devilses
      devilses
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.06, Hozzászólások: 6.765
      A későbbiekben egyébként kiveheted majd a pénzt, akár az egészet