[SH] NL10 SH TT vakharc

• Sterzik23
      Sterzik23
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.28, Hozzászólások: 497
      Hali!

Érdekes a helyzet, emelek, amit SB megad, majd BB squeeze-el. Amit viszont most én adok meg, erre SB mondhatjuk, hogy ránktolja. BB ellen még elől érezhetem magam, csak a JJ+ ver,de squeezelhet bármilyen magaslappal AT+, KJ+ esetleg 88-99 pár. Ellene elől vagyok, mind ahogy gondoltam, hogy SB ellen is elől vagyok mert milyen lapokkal játszik coldcall/reraise-t, esetleg csak a JJ fér bele az AQ3 mellett. De annak sem adtam sok esélyt, így pusholtam, és amint kiderült számomra jól gondoltam, most lejött a K-ja, de értelmetlen line alapján játszott. Máskor jobb lesz dobni ilyen esetben. Ti hogyan látjátok?

Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $8.76
      BB:
      $5.95
      Hero:
      $13.52

0.05/0.1 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with T:diamond: , T:spade:
      2 folds, Hero raises to $0.40, SB calls $0.35, BB raises to $1.60, Hero calls $1.20, SB raises to $6.40, BB folds, Hero raises to $13.52 (All-In), SB calls $2.36 (All-In), Hero gets uncalled bet back.

Flop: ($19.12) 6:heart: , K:diamond: , 3:heart:
      Turn: ($19.12) 7:diamond:
      River: ($19.12) 3:spade: (2 players)

Final Pot: $19.12

Results follow (highlight to see):
      Hero shows two pairs, tens and threes (Td Ts)
      SB shows two pairs, kings and threes (Kc Js)

SB wins with two pairs, kings and threes (Kc Js)
  • 2 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      BB elég lazának tűnik.... 4bet/call push a callnak semmi érteleme.... floppon check/foldot játszol ha feljön magasabb lap? szett vadászatra meg nincs meg az odds....
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

BB-nek elég jó alkalom a préselésre, meg amúgy is elég fish statjai vannak, illetve nem is full stack-kel ül bent, valószínű a TT még a range-e előtt van, ezért jobb vele HU-ban maradni és 4betelni, hogy SB-t kizárjuk, aki valószínű valami kis pockettel vagy egy erősebb SC-al callozott, amivel egy 4betet már nem adhat meg.