account

• nagyzsir
      nagyzsir
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.05.30, Hozzászólások: 6
      sziasztok! kaptam egy levelet, hogy nem helyes az account nevem, de pedig az, hisz azon is szolitottak meg. azt irták, hogy másoljam a levélbe a helyes nevet, de mást nem tudok beirni, mert az. tehát,most mit tegyek? köszi a választ előre is. ja még egy kérdés....ha ez előtt már egyszer regisztráltam a Partypokerre, de ott még egyálltalán nem játszottam, mivel nem engedett pénzfeltöltés nélkül, akkor ezt kár is volt oda regelnem, mert azért nem műlködik?
  • 6 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! Az a számlanév kell, amit a Partyn választottál, nem amit itt az oldalon... Ha csak játékpénzes számlád volt a Partyn az nem probléma, ha most mindent pontosan az útmutató szerint csináltál, akkor nem lesz gond.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      SZERK: lekéstem a válasszal.
    • nagyzsir
      nagyzsir
      Kezdő
      helló! köszönöm,hogy ilyen hamar válaszoltatok.... szóval el mondom mi van akkor részletesen. kb egy éve regisztráltam a partypokerre, de nem is játszottam, nem volt számlám nyitva , semmi.(mert ugye nem is enged számla nélkül, csak játékpénzzel). amikor a kvizt ki töltöttem, ugye elkezdtem letölteni a partypokert, amikor lejött regisztráltam egy uj felhasználoi névvel. viszont a felh,nevem a pokerstrategyn ugyan az mint a partypokeren. az gond? JA na most account name, vagy számlanév????
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Akkor számít játékpénzesnek a régi számlád, ha a regisztrációnál csak név+jelszó+email címet adtál meg. Amennyiben megadtad a valós adataidat, akkor az már real-money számla, hiába nem töltöttél fel pénzt, az már annak számít. Ha ilyen a korábbi számlád, és most csináltál egy másikat, akkor nagy eséllyel zárni fogják mindkettőt. Ja, és az account name és a számlanév az ugyanaz, csak az egyik angolul, a másik magyarul van...
    • nagyzsir
      nagyzsir
      Kezdő
      szia! köszönöm a válaszod. akkor úgy látom, ez nem fog menni . csáó
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Ebben az esetben még választhatsz másik termet. Írni kell a supportnak, hogy volt már reged a Partyn, ezért másik terembe szeretnéd kérni a kezdőtőkét. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálatunk, így az üzeneteket csak angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.