ügyfélszolgálat viszontválasza

• molnarneannus
      molnarneannus
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.27, Hozzászólások: 5
      Sziasztok!Egy olyan problémám lenne, hogy a kvízen átmentem, de a kezdőtőkém átutalása előtt kérték hogy igazoljam magam na most én ezt a visszaigazolást /lakcímkártya,szem.ig./ elküldtem kétszer is mert az elsőre egy nap után se kaptam visszajelzést, de most máj. 30-án kaptam 2 választ is az egyiket németúl a másikat angolul, de egyiket se értem igazán, ezért szeretném kérni a segítségeteket!! 1.válasz:please use our ticket system for any support enqueries:
      http://www.pokerstrategy.com/help/117/

Best regards,
      your PokerStrategy team

2.válasz:D ies ist eine Empfangsbestätigung für eine Nachricht, die Sie an folgenden Empfänger gesendet haben: [English] This is a Return Receipt for the mail that you sent to: karin.schlitt@pokerstrategy.com

Beachten Sie: Diese Empfangsbestätigung sagt nur aus, dass die Nachricht am Computer des Empfängers angezeigt wurde. Es gibt keine Garantie, dass der Empfänger die Nachrichteninhalte gelesen hat. [English] Note: This Return Receipt only acknowledges that the message was displayed on the recipient's computer. There is no guarantee that the recipient has read the message contents.
      Namármost a kezdőtőkémet azóta se kaptam meg ezért kérdezném tőletek, hogy valamit rosszul csináltam vagy valamit kell-e még csinálnom ahhoz, hogy megkapjam az 50 dolcsit?? Előre is köszi a válaszokat!
  • 2 válasz