Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] AK vs 77 preflop allin

• rkc003
      rkc003
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.15, Hozzászólások: 953
      Nemtudtam sírjak vagy röhögjek? :D :D :D

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Button ($5.02)
      SB ($5.56)
      BB ($4.36)
      UTG ($4.65)
      MP ($4.66)
      Hero (CO) ($4.93)

Preflop: Hero is CO with A, K
      UTG bets $0.10, 1 fold, Hero raises to $0.35, 2 folds, BB raises to $4.36 (All-In), 1 fold, Hero calls $4.01

Flop: ($8.84) 8, K, A (2 players, 1 all-in)

Turn: ($8.84) 7 (2 players, 1 all-in)

River: ($8.84) 7 (2 players, 1 all-in)

Total pot: $8.84 | Rake: $0.40
      Main pot: $8.84 between BB and Hero, won by BB

Results:
      BB had 7, 7 (four of a kind, sevens).
      Hero mucked A, K (two pair, Aces and Kings).
      Outcome: BB won $8.46
  • 4 válasz
    • gwe
      gwe
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.14, Hozzászólások: 318
      Hi.

Szerintem preflop mehetett volna nagyobb emelés. Lehet, hogy nem lett volna ennyire bátor a 77-el. Az AK ha preflop kicsapósat játszunk vele, bármilyen kézbe kapott pár ellen kicsit hátrányban van. Klasszikus coin flip.
    • rkc003
      rkc003
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.15, Hozzászólások: 953
      Nem akartam én csapdázni AK-val, véletlen volt kissebb az emelés
    • gwe
      gwe
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.14, Hozzászólások: 318
      Ma én is belekeveredtem egy hasonló szituba, mondjuk nálam TT-volt, és a fish tilten volt. Ugyanúgy 77-et mutatott. Azt ugyan sikerült behúznom.

Érdekelne mit mondanak erről az okosok, milyen lapokkal érdemes belekeveredni nagy letéttel SH asztalon preflop all-in-ek be majmok ellen.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

SH asztalon nem hiba PF all-in kerülni AK-val, ugyan én jobban szeretem, ha én tolom be, hogy legyen FE is. De egy ilyen 4bet push sokszor fog rosszabb lapot jelenteni, főleg ha fish az illető. Bármilyen kézbe pár, AT+, AXs lehet nála. Persze, ha valami monstert mutat, akkor mehet a notes, hogy így játsza.