[SH] NL10 SH 88 BU-n

• speeki890722
      speeki890722
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.07, Hozzászólások: 2.912
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      SB:
      $25.50
      BB:
      $12.90
      MP2:
      $4.70
      MP3:
      $5.85
      CO:
      $3.75
      BU(Hero):
      $10.25

Preflop: Hero is BU with 8, 8.
      MP2 raises to $0.2, 2 folds, Hero calls $0.20, SB calls $0.15, BB folds.

Flop: ($0.70) 4, 8, T (3 players)
      SB bets $0.45, MP2 calls $0.45, Hero calls $0.45.

Turn: ($2.05) J (3 players)
      SB bets $1.35, MP2 raises to $3, Hero raises to $9.6, SB calls $8.25, MP2 calls $1.05.

River: ($25.30) 3 (3 players)

Final Pot: $25.30.

MP2 callingstation
      SB-n pedig 17/12es arc 2,5 AF-el 450 hand után.

Ebben a leosztásban teljesen bizonytalan voltam..
      Preflop semmi értelmét nem láttam emelésnek mert a fish úgyis calloz mindenre.

Floppon betalálom a szettem donkolt a fish és SB pedig gondolkozás nélkül callozott, itt nagyon gondolkoztam hogy mégis mivel csinálhatja.. SBről nem nagyon láttam callozni szarokkal valamint slowplayelni sem szokott JJ+ -t. (Figyeltem a srácot mert 4-5 asztalnál együtt ültünk) 2 párra se nagyon tettem valamint sorra sem őszintén szólva semmire sem tudtam betenni hogy mi lehet nála.. A megadás mellett döntöttem de nem vagyok benne biztos hogy jó lépés volt de mindenesetre úgy gondolkoztam hogy majd turn lap ha kedvező inkább ott viszem döntésre a dolgot..

Jött is a turn ami gyakorlatilag sok vizet nem zavart..SB donkolt itt arra gondltam hogy lehet hogy floatolt és viszonylag jó lap jött egy blöffre turnon.. Fish minraiselt kb és itt úgy döntöttem hogy mivel nem is jött le az asztalra így betolom a teljes letétem rá mert a fishnél lehet akármi, bőven előnybe lehetek ellene.. SB pedig callozott.

Valami okosságot ha mondanátok a handre megköszönném:D
  • 7 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      floppon raise : ~$2 valószínű SB call, és ha szerencséd van MP2 betolja mindenét és erre te rátolod az all in-t.... nincs slowplay....
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 5.526
      Original von bmilk floppon raise : ~$2 valószínű SB call, és ha szerencséd van MP2 betolja mindenét és erre te rátolod az all in-t.... nincs slowplay....
      +1
    • speeki890722
      speeki890722
      Bronz
      Mi volt SB-nél szerintetek?
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      esetleg szint floppont, előfordul... :(
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Ha tényleg mindennel jött PF MP2, akkor az ilyenek ellen 22-66-ig én is csak megadok, de 77+ már emelek és akár PF beteszem ellene azt a fél stacket.
      Tehát itt bizony PF emelés és ezzel ugye nagy valószínűséggel kizárod SB-t.
      Ezen a flopon pedig nincs mese, nincs helye tökölésnek, a donkra azonnal push.
      A turn push nekem nagyon nem tetszik, mert itt ugye nagyon sok lappal jöhetett SB és MP2 range is elég széles. Mindketten elég aktívak, lehetőség van már kész flössre és sorra is és nagy valószínűséggel csak ezek fogják megadni. Az nem vitás, hogy a pénz mindenképpen bekerül, de nekem jobban tetszik itt egy call bízva benne, hogy riveren jön a full, és ha még itt a turnön tovább emel SB, akkor már jó az odds a megadásra. Tudom ez hülyén hangzik, de mégis más, mintha Te tolsz be először mindent.
    • speeki890722
      speeki890722
      Bronz
      Rendben srácok látom mindenki egyhangú véleményen van.. Nem tudom miért gondoltam ugy ahogy gondoltam.. :D

Pborisz Te elméleted különösen jól hangzik hogy emlejek preflop ilyen ellen, csak az a baj ha jön egy olyan flop hogy KJT és donkol akkor mit csinálok? Ezen a limiten úgy tapasztaltam hogy ez ilyenek ellen felesleges emelni mivel ha találok vmi top párt vagy jobbat úgyis kifizet ha meg nem akkor az istenért sem fogom semmivel kiblöffölni..

A TAG játékos 44-et mutatott a fish meg KK-t FD nélkül.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

PF raise, hogy HU-ban maradjunk a fish-el, mert így a két vak nagyon jó oddsokat kap a megadásra, és ha nem jön a set, akkor c/f-olnunk kell bármilyen over esetén.

Ha már így alakult, akkor flop RAISE!!!! érték + védelem miatt is.