kezdötöke

• karaffa86
      karaffa86
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.23, Hozzászólások: 15
      Sziasztok!
      Lenne egy kis problémám,kitöltöttem a tesztet sikeresen sikerült, a Mansionpoker-termet választottam ott is kitöltötem mindent jol,de meg kérnélek hogy nézél utána hogy miért nem tuggya a kezdö tökémet a terembe hejeznni ugyanis a következö imélt kaptam, és nem tudom értelmeznni hogy milehet a hiba kérlek segits!elköldöm az imélt amit kaptam elöre is köszönöm a segitségedet!
      Sajnos nem tudjuk áthelyezni a kezdődő pénzedet ahhoz a számlára, amit részleteztél, mert azt nem kapcsolják össze nekünk.
      Válassz egy másik pókerszobát az ettől a listandtől származó kezdődő pénz számára, azután másold az új számládat a név vagy ebbe a jegybe való szám. Mi willthen megpróbálja kibocsátani a kezdődő pénzedet az új számládra.
  • 62 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Általában az szokott lenni a probléma, hogy nem az útmutató szerint készítetted a számlát. Most választanod kellene egy másik termet a megadott útmutató alapján, ( http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/ ) és a Segítség menüpontban válaszolni kellene arra az üzenetre, hogy melyik termet választottad, és mi lett ott a neved. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • karaffa86
      karaffa86
      Bronz
      szia! köszönöm válaszodat, de sajnos nem sikerült még mindig megoldanom a problémát,rá megyek a linkre amit kültél,rá megye a mansionpokera letöltöm feltelepitem és nem ugy agya ki ahogy levan irva hanem már, egy böl az én felhasználo nevemel akar belépni nem tom hogy mennyek bele a számlaszámom kitöltéséhez,szeretnélek megkérnni ha tudol segitsélmár!elöre is köszönöm.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Ahogy írtam egy MÁSIK termet kellene választanod, nem újra a Mansion-t. Ott már létrehoztál egy számlát, és mindenkinek csak EGY számlája lehet minden teremben.
    • Tuszmocska
      Tuszmocska
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.05.22, Hozzászólások: 1
      Sziasztok!

Sikeresen kitöltöttem a kvízt..

Az lenne a kérdésem, hogy csak azokba a termekbe lehet kikérni a kezdőtőkét, amiket a PS felkínál?
      tehát:
      - Party
      - Pacific
      - Mansion
      - FullTilt
      - Cake
      - PokerStars
      - Titan

???
      - ha máshova szeretnék regelni (pl. Heavens-re), akkor oda nem kapom meg az 50$-t?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Igen, csak azokba a termekbe kérheted ki a kezdőtőkét, amiket itt felsoroltál, más lehetőség nincs.
    • karaffa86
      karaffa86
      Bronz
      igen igazad van de valami elronthatam, mert nem érkezet meg a az 50dollár és kaptam egy üzit hogy azért nem mert nincs számlám és a számlát szertném megcsinálnni, de nem tudom hogy kell mert én szerintem a regiszrácionál ronthatam el valamit de oda nem tudok vissza menni hogy beálitanám ha te tudod hogy kell léci ird már le.elöre is köszönöm.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Mondd meg melyik terembe akarod a kezdőtőkét kérni, és beteszem neked a leírást a számla elkészítéséhez.
      A Mansionra már nem kérheted a kezdőtőkét, mert elrontottad a regisztrációt.
    • karaffa86
      karaffa86
      Bronz
      A titánpokera szeretném akkor,és akkor a mansion pokert sehogy nem fogom tudnni megcsinálnni?azon már akkor nem is lesz számlám?köszi szépen a válaszokat ls a segitségedet
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      A Mansionon van számlád (abból kiindulva amit leírtál), de nincs bekötve hozzánk, mivel regisztrációkor nem írtad be a bónusz kódot. Emiatt nem tudjuk oda a kezdőtőkét kiutalni számodra, és az első befizetéses bónusztól is elestél, mert ahhoz is be kellett volna írni egy bónusz kódot.

Itt a leírás a Titan Pokerhez: http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/3

Az express telepítést ne vedd figyelembe, hanem onnantól kezd, ahol azt látod, hogy Titan Poker - Lépésről lépésre. Ott lesz egy zöld gomb "A Szoftver letöltése". Ha már korábban valahonnét letöltötted a Titant, akkor most töröld a gépedről, és töltsd le újra arról a linkről.

A 4. pontban van a bónuszkód beírása. Ezt semmiképp ne felejtsd ki, mert ettől lesz bekötve a számlád a PS-hez.
      A 7. pontban szereplő "Felhasználónév megadása" lépést nem kell figyelembe venned.

A felhasználó nevet (TTR*******) amit kapsz a Titanon, azt kell majd elküldened a supportnak a Segítség menüben, válaszképpen arra az üzenetre, amit tőlünk kaptál.

Az üzenet a következő legyen:

Hello,

I would like to get the 50$ to the Titan Poker.
      My name is: "ide kell majd írnod a TTR******* felhasználó neved."

Thank You!
    • karaffa86
      karaffa86
      Bronz
      köszi szépen a segitségedet megcsináltam amit irtál remélem ez sikerült.köszi mégegyszer.
    • karaffa86
      karaffa86
      Bronz
      Szia! Bocsi hogy megin zavarlak,de meg csináltam a titánpokeren amit montál de nem érkzet még semmi,utánna tudnál néznni hogy milehet a gond?remélem nemm rontottam el!elöre is köszi.
    • riiiheb
      riiiheb
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.06.03, Hozzászólások: 2
      Üdv!

A bet365 termébe kérhetem a kezdőtőkét?
      A felsorolásban ("Hol szeretnél játszani?") nem találtam, emiatt gondoltam, hogy inkább megkérdezek valami illetékest.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!
      Ha nincs a felsorolásban, akkor oda nem tudod kikérni.

A titán és Mansion póker termébe kikérhető, ami ugyanannak a hálózatnak a tagja, mint a bet365. Ugyanazokon az asztalokon, ugynazok ellen tudsz játszani abban a teremben is. (Persze a termek bónuszai eltérhetnek)
    • riiiheb
      riiiheb
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.06.03, Hozzászólások: 2
      Original von Valezius4 Üdv!
      Ha nincs a felsorolásban, akkor oda nem tudod kikérni.

A titán és Mansion póker termébe kikérhető, ami ugyanannak a hálózatnak a tagja, mint a bet365. Ugyanazokon az asztalokon, ugynazok ellen tudsz játszani abban a teremben is. (Persze a termek bónuszai eltérhetnek)
      Igaziból a pontok miatt akartam oda kikérni. Mindegy már kikértem a Cake Poker-re.
      Köszi a választ:
      riiiheb
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von karaffa86 Szia! Bocsi hogy megin zavarlak,de meg csináltam a titánpokeren amit montál de nem érkzet még semmi,utánna tudnál néznni hogy milehet a gond?remélem nemm rontottam el!elöre is köszi.
      Helló! Elküldted az üzenetet a Segítség menüben ? Ha igen, akkor 2 napon belül válaszolni fognak.
      A választ ugyanott, a Segítség menüben tudod majd elolvasni.
    • stefnag
      stefnag
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.27, Hozzászólások: 4
      Sziasztok!
      Már a 2. kört levelezem a pokerstrategy és a partypoker ral.
      a strategyval semmi gond de a pp a következőt irja arra a kérdésre hogy miért nem fogadja az 50 dollárt

I would like to inform you that this message was received as the system detects that you have another account on one of our platforms. However, as you have not created another account on any of our Party brands, you can activate the bonus by making a deposit with the bonus code PS150.

Then you will receive the bonus amount of 50 USD.

nem értem milyen számlám van, vagy nincs más helyen ??!!! egyálltalán nem tudok ezzel a válaszukkal mit kezdeni.

aki tud kérem segitsen.
      köszi
    • nanoka19
      nanoka19
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.02, Hozzászólások: 8
      Sziasztok!

Az a kérdésem lenne hogy elmáletileg lehet a pacific pokerra kérni az 50$-t akkor miért irták nekem hogy oda nem tudnak utalni?

Dear nanoka19,

Unfortunately we can not transfer your starting money to the account you specified, because it is not linked to us.
      Please choose another poker room for the starting money from this listand then copy your new account name or number into this ticket. We willthen try to issue your starting money to your new account.

Best regards,
      Jeff

Most ilyenkor választanom kéne másik termet?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! A számlád nincs bekötve hozzánk, tehát nem az útmutatóban leírtak alapján készítetted el. Jól gondolod, választanod kell egy másik termet. Készítsd el a számládat, majd írj egy üzenetet az Ügyfélszolgálatnak, ami tartalmazza az újonnan választott terem nevét, illetve az ott megadott felhasználói nevedet is.
    • nanoka19
      nanoka19
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.02, Hozzászólások: 8
      Sziasztok!

Tegnap csináltam a Party pokerra számlát s elküldtem a felh. nevemet,igy most már jó lesz,ugye?