Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 SH - KK flop 99x

• walter36
      walter36
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.01, Hozzászólások: 213
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $28,82
      MP3:
      $19,65

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with K:diamond: , K:spade:
      MP3 raises to $0,40, 2 folds, Hero raises to $1,20, BB folds, MP3 calls $0,80.

Flop: ($2,50) 9:club: , 9:heart: , 6:diamond: (2 players)
      Hero bets $1,70, MP3 raises to $3,40, Hero calls $1,70.

Turn: ($9,30) 5:diamond: (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $4,00, Hero calls $4,00.

River: ($17,30) 6:heart: (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $11,05 (All-In), Hero folds, MP3 gets uncalled bet back.

Final Pot: $17,30

Sziasztok!

Talán turn 5$ körüli bet/fold amit így utólag játszanék egy esetleges 7,8 kiegészült
      illetve azért lehet nála kilences is bár azt szerintem nem így játszotta volna meg.
  • 4 válasz
    • HEON
      HEON
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.06, Hozzászólások: 1.739
      Szerintem csak az AA ver itt. Simán el tudok képzelni nála TT JJ QQ-t. Ha flopon pókere, fullja van nem így játszotta volna szerintem és elég kicsi rá az esély. A9 vagy annál rosszabb kilencessel szerintem nem adna meg 3betet. Én turnon c/r-t játszottam volna, és push, szerintem elől vagy. Ennél jobb flopot nem nagyon fogsz kapni. Én még a helyében AA-val is csak calloznám a flopot. Szerintem azért minraiselt mert nem tudta hol áll, és ha csak blöffölsz akkor erre úgy sem fogsz visszajátszani. Én oop nagyobbat 3betelek főleg deepen, olyan 3,5-szöröst.
    • morrrs
      morrrs
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 1.158
      Mindketten deepek vagytok, így lazulhatott a 3bet call range (alacsony pp), ilyen száraz flopon elképzelhető hogy a cbetedre játszik vissza (csinálhatja ezt 77-88, TT-QQ, overcardokkal is) én visszaemelnék, mivel deepen ez nem jelent feltétlenül all int. OOP mehet a 3,5x-es 3bet, flopon is lehet 2/3-3/4 potnyi a cbet, mert be kell tenni a 200BB-t, ha úgy jön ki a lépés.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      sima TT,JJ flop reraise turn olléé
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      3bet potban soha nem dobnám, simán lehet nála itt rosszabb overpár amivel beteszi a flopon, raise allin a flopon.