Kérdés

• Zayl1984
      Zayl1984
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.02, Hozzászólások: 2.451
      Szóval olvasgattam a szabályokat meg ilyenek, és lenne egy olyan kérdésem, hogy nekem nővérem is regisztrált ide, meg több poker softwaren is fent vagyunk mind2en ( sőt van amelyiken 3an is, mert nővérem párja is regelt ), és ugye elvileg a több felhasználónév az kizárással jár.
      Gondolom a több felhasználót úgy tudják leellenőrzni, ha megnézik az ip címet, na most nekünk ez egyezik mivel egy hálózatról toljuk.

Ilyen esetben is kizárással jár a dolog, ha "lebukunk"?
      Hogyan lehet bebízonyítani, hogy nem multi vagyok, hanem tényleg a családom tagjai is játszanak?

Bocsi, ha rossz helyen teszem fel a kérdésemet, de ez a forum rész felelt meg legjobban szerintem a kérdésemnek. :D

Köszi a válaszokat előre is.

Edit
  • 13 válasz
    • Dspider
      Dspider
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 620
      Szia Zayl1984,

Ilyen esetekben az ügyfélszolgálat alapos ellenőrzésnek veti alá a regisztrált és a regisztrálni szándékozó személyt (személyi igazolvány, lakcímkártya illetve előfordulhat telefonos elbeszélgetés is).
      Ezek után minden ügyfélszolgálati asszisztens több szepmontot figyelembe véve dönt.
      Ha úgy találja, hogy a regisztráció valóban független a korábbi regisztrációtól, akkor engedélyezi a második megnyitását is, azonban ha szabálytalannak véli, ebben az esetben sajnos a döntés végleges.

Remélem sikerült kielégtő válasszal szolgálnom.

Dspider
    • Zayl1984
      Zayl1984
      Bronz
      Értem.

És ez akkor derül majd ki, hogy így leellenőriznek e minket, amikor
      esetleg utalnák az 50$-t?
      Vagy ez mikor várható? Csak mert regisztrálni engedte nővéremet, és
      a kvízt is kitöltötte csak még az átutalást nem kérte.

Akkro érdemes először írni nekik, hogy valszeg egyezést találnak a két regisztrációban?
    • Dspider
      Dspider
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 620
      Az ellenőrzés az ügyfélszolgálat részéről az 50$ igénylése után történik.

Azt javasolnám, hogy ne küldjetek se személyi adatokat, se más emailt az ügyfélszolgálatnak. Nagy valószínűséggel ők fel fogják venni a kapcsolatot veled/veletek. Ha a számlád zárolásra kerül, akkor neked kell egy üzenetet írni az ügyfélszolgálatnak ezután történik majd az, amit az előzőekben írtam.
    • Cuttlefish
      Cuttlefish
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.09, Hozzászólások: 1.803
      Helló!
      Van lehetőség a william hill teremben levő accountomat úgy átállítani, hogy lehessen bronz szintem?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von Cuttlefish Helló!
      Van lehetőség a william hill teremben levő accountomat úgy átállítani, hogy lehessen bronz szintem?
      Üdv!

Pontokat csak a PS partnertermeiben lehet gyűjteni. Ezek listáját megtalálod itt:
      http://hu.pokerstrategy.com/online-poker-rooms/

Az általad megnevezett terem nincs a listán.
    • Zayl1984
      Zayl1984
      Bronz
      Nagyon szépen köszönöm a segítséget, akkor várok, hogy mit dönt az ügyfélszolgálat, remélem nem lesz probléma. :)
    • Zayl1984
      Zayl1984
      Bronz
      Sziasztok!

Csak mondani szeretném, hogy nem volt gond, egyikünktől se kértek személyes adatokat, és tesóm is megkapta a kezdőtőkéjét a partypokerre. :)
      Lehet segített, hogy nem ugyanarra a software-re kértük. :)

Köszi a válaszokat.

Edit
    • Cuttlefish
      Cuttlefish
      Bronz
      Megmondaná valaki, hogy hogyan lehet mondjuk a Mansion pókerre regisztrálni a Pokerstrategyről? Hogy kapjak SP-t, meg minden.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!

ha a kezdőtőkét szeretnéd oda kapni, akkor a kvíz kitöltése után a őoldalon ki tudod választani a termet.
      Azután követni kell a regisztrációs leírást pontosan, mert csak így tudjuk elküldeni a pénzt, illetve csak így tudsz pontokat gyűjteni.

Ha saját pénzt akarsz befizetni, akkor a pókertermek menüpont alatt válaszd ki a Mansion pókert, majd bal oldalon kattints az útmutatóra.
      Kövesd pontosan, mert csak így fogsz tudni pontokat kapni, és kihazsnálni a befizetési bónuszt.

DE

Amikor valaki regisztrál nálunk, akkor ki kell válassza, hogy a kvízt szeretné megcsinálni és ezzel a kezdőtőkét megkapni vagy inkább befizetni (ilyenkor nem kell megoldja a kvízt). Én már csak a biztonság kedvéért is először igényelném a kezdőtőkét majd utána fizetnék be valahova. Persze ha először befizet és utána akarja megkapni a pénzt elvileg az is működők de nem szokásos, ezért nem is próbálkoznék ezzel a variációval.
    • danny87ers
      danny87ers
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.12, Hozzászólások: 130
      Hello!

A strategy pontoknal azt irja ki hogy ezüst szinthez szükséges pont-1 101 sp-om van.
      Kb mikor váltok státuszt?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Rövidesen frissülni fognak a státuszok, várhatólag még a mai nap folyamán.
    • Cuttlefish
      Cuttlefish
      Bronz
      Az a lényeg, hogy azt a bónuszkódot beírjam a regisztrációnál, és az accountomból regisztráljak?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von Cuttlefish Az a lényeg, hogy azt a bónuszkódot beírjam a regisztrációnál, és az accountomból regisztráljak?
      Az a lényeg, hogy PONTOSAN kövesd a leírást.
      Van olyan terem, ahol csak akkor lesz bekötve a számlád, ha a mi linkünkről töltötted le.