[SH] nl10 T9o SH deep-en

• savad
      savad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.19, Hozzászólások: 514
      sziasztok!

sh asztalokon még csak szárnypróbálgatás megy részemröl,ebben a handben a turn játékom a kérdéses számomra,ilyen boardon nuts-al a visszaemelés helyes-e,nyilvan epiteni is kell a potot,viszont egy call-al az Mpn ülö jatekost is jobban be tudom rántani talán a partiba... egyebkent még talán annyit kell tudni h hajnalban volt ez a jatek és ilyen 50 koruli vpip-vel rendelkezett mind2 arc,tologattak ide-oda a penzt mert minden lehetetlen handel jöttek,az mp Asz magas boardon 7-es magassal bloffolt 80 centes potra 2 dollart meg hasonlok akar top parral végigjon,de ugy gondoltam hogyha van neki akarmi akkor semmi se rettenti el...

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

CO ($10)
      Button ($9.85)
      SB ($34.80)
      Hero (BB) ($20.30)
      UTG ($12.15)
      MP ($19.65)

Preflop: Hero is BB with 10, 9
      1 fold, MP bets $0.20, CO calls $0.20, Button calls $0.20, SB calls $0.15, Hero calls $0.10

Flop: ($1) 8, 3, 7 (5 players)
      SB checks, Hero checks, MP bets $0.40, 2 folds, SB calls $0.40, Hero calls $0.40

Turn: ($2.20) 6 (3 players)
      SB checks, Hero checks, MP bets $1.90, SB raises to $3.80, Hero raises to $6, 1 fold, SB calls $2.20

River: ($16.10) 2 (2 players)
      SB bets $28.20 (All-In), Hero calls $13.70 (All-In)

Uncalled bet ($14.50) returned to N4teorious

*** SHOW DOWN ***
      N4teorious: shows [9c 5c] (a straight, Five to Nine)
      tylersuncity: shows [Tc 9s] (a straight, Six to Ten)
      tylersuncity collected $41.40 from pot

*** SUMMARY ***
      Total pot $43.50 | Rake $2.10
      Board [8c 3h 7s 6d 2h]
      Seat 1: Bores Easily folded on the Flop
      Seat 2: CloClo4 (button) folded on the Flop
      Seat 3: N4teorious (small blind) showed [9c 5c] and lost with a straight, Five to Nine
      Seat 4: tylersuncity (big blind) showed [Tc 9s] and won ($41.40) with a straight, Six to Ten
      Seat 5: AznFisherman folded before Flop (didn't bet)
      Seat 6: Shekiel folded on the Turn
  • 4 válasz
    • HEON
      HEON
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.06, Hozzászólások: 1.739
      Ez T9o. Azt szokták mondani addig tegyük be míg elől vagyunk. Ha duplázódik a board szerintem nem tetted volna be olyan nyugodt szívvel. MP szerintem csak megpróbáltra elvinni blöffel. Az a cbet flopon elég gyenge tőle.
    • savad
      savad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.19, Hozzászólások: 514
      hu tenyleg T9o,koran volt még:)

nyilvanvalo volt mert mp minden potot bloffolt,de nem ritka volt tole a river allin a semmire,akar még egy J10-et is kineztem volna belole,de szettet semmikepp,igazabol csak azt nem tudom h egy turn just call-al ki tudtam volna-e hozni tobbet belole...
    • HEON
      HEON
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.06, Hozzászólások: 1.739
      max 1,9$-t, azt lehet még megadná turnon ha csak callozol te is. De riveren ő beszél utoljára, és riveren SB mindenképpen emel, te push ő pedig dobja úgy is.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Turnön mindenképp kell a raise, mert az a cél, hogy a nagy stack összes pénzét behúzzuk. Ha csak callolsz nagyon kicsi lesz a riveren a pot, nem fogsz tudni elég értéket kinyerni a kezedből.

Egy 8$-os reraise lenne itt az optimális, mert akkor egy esetleges SB call esetén a riveren 20$ lenne a pot, előttünk maradna 11$, azt már könnyen be tudjuk tolni. így egy 16$-os potba kellett volna 14$-t pusholnod, arra sokkal könnyebben fog dobni.