"A kezdőtőkéd megérkezett" -email

• kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Kedves felhasználok,

A mai nap folyamán többen is kaptak egy ilyen emailt.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Szia....

A PokerStrategy átutalt 50$-t a PokerStars számládra: ("[PSACCOUNTNAME"). Csak be kell jelentkezned és akár azonnal játszani kezdhetsz a pókerasztaloknál!. További 50$ bónuszt saját befizetéssel tudod megszerezni, 50$-t kell befizetni és a Stars50 bónuszkódot kell használni ahhoz, hogy megkapd.

Bronz státuszba léptél! Minden szintlépéskor, amikor magasabb státuszba kerülsz, egyre több tananyaghoz és videóhoz kapsz hozzáférést, hogy minél jobban fejlődhess. Kattints a Stratégia és a Videó menüpontokra, és nézd meg, milyen anyagokhoz kaptál hozzáférést!

Ha elégedett vagy a PokerStrategy szolgáltatásaival, használd ki a Mondd el a barátodnak programunk nyújtotta lehetőséget és keress akár 100$-t meghívott barátonként! Részletes információkat a programról itt olvashatsz: http://hu.pokerstrategy.com/articles/314

Kérdéseid vannak? Látogass el a kezdők fórumára: http://hu.pokerstrategy.com/forum/board.php?boardid=2
      Bronz stratégiai anyagok: http://hu.pokerstrategy.com/strategy/
      Tagok jutalmazási rendszere: http://hu.pokerstrategy.com/home/rewards/
      Mondd el a barátodnak program: http://hu.pokerstrategy.com/home/taf-info/
      Videók: http://hu.pokerstrategy.com/video/
      Vegyél részt az élő edzéseken: http://hu.pokerstrategy.com/coaching/

Üdvözlettel,
      A PokerStrategy csapat

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ezt a levelet nem volt szándékunkban senkinek sem kiküldeni (legalábbis annak aki nem jogosult a kezdőtőkére), de sajnos egy rendszerhiba miatt, több felhasználó is kapott egy ilyen levelet. Elnézést a kellemetlenségért és köszönjük a megértéseteket.

Üdvözlettel
      kisike
  • 25 válasz
    • FooDee81
      FooDee81
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.24, Hozzászólások: 17
      Már kezdtem örülni, hogy végre megérkezett a kezdőtőke. De ezekszerint hiába várom már lassan 2. hete.
      Az a baj, hogy elküldtem ugyan a személyimnek az egyik oldalát illetve a lakcímkártyámat is, de néhány dolgot kisatíroztam belőle. Nem egészen értem, hogy hogyan várhatja el egy cég is, hogy adja ki az ember a teljes identitását a mai világban neten keresztül ?
      De ha a nevemet is leellenőrizték volna max 4 teremben vagyok regisztrálva és még sehol semmilyen bónuszt nem vettem igénybe.

Ezen az oldalon is örültem, hogy vannak tényleg jó cikkek amiket az ember tudna használni és tanulni belőle. Nagyon szerettem volna elérni a bronz státuszt, és nem is az 50$ izgat igazán. Csak lesz az everest élő versenye amire még jó lett volna pár dolgot tanulni. És mivel már inkább utalni szerettem volna saját pénzemből, hogy meglegyen a bronz státusz, sajnos a lakáshitel lenullázta a számlámat úgyhogy már 10.-éig erre sincs módom.

A kérdésem az lenne, hogy van bármi mód a bronz státusz megszezésére?

Üdv,

FooDee
    • asromafan82
      asromafan82
      Globális
      Regisztrált: 2008.12.26, Hozzászólások: 4.122
      Ha nem izgat az 50 dollár fizess be valamelyik terembe az oldalon kersztül ,és máris gyűjtheted a pontokat :s_p:
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! Bármelyik teremben (ahol még nincs számlád, és partnerterem nálunk), nyithatsz egy számlát a Pókertermek menüpont útmutatóit követve. Ezután befizetsz bármennyi összeget, és elkezdesz játszani. Amint megszerzed az első Strategy pontodat, egyből bronz státuszba kerülsz, és sosem fogod elveszteni többet. Arra figyelj, hogy a regisztrációnál pontosan kövesd az útmutatót, mert csak így tudjuk bekötni a számlád a PokerStrategyhez.

Egyébként több százezer embertől be lett kérve az igazolványa világszerte, és még soha senkinek nem lett problémája ebből. Amire mi kíváncsiak vagyunk, az legfőképp az életkorod (elmúltál-e már 18), valamint a neved és a címed, hogy egyezik-e az általad megadott adatokkal. Az igazolványszámot pl nyugodtan kitakarhatod.
    • asromafan82
      asromafan82
      Globális
      Regisztrált: 2008.12.26, Hozzászólások: 4.122
      Amúgy lehet Amerikában már perelnék ezért az Pokerstrategy-t az elmaradt kezdőtöke miatt :s_biggrin: :s_biggrin: :s_biggrin:
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      FooDee, most kaptam az infót, hogy kaptál tőlünk egy üzenetet, amit a Segítség menüben tudsz elolvasni.
      Emiatt nem érkezett még meg a kezdőtőkéd, vártuk hogy reagálj arra az üzenetre.
    • FooDee81
      FooDee81
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.24, Hozzászólások: 17
      Bocsi nem vettem észre, hogy ott lehet üzenetet találni.
      Most reggeltem a Fulltiltre remélem ide már sikerül utalni.

Lehet hogy email cím probléma lehetett, mert van 2 email címem amit állandóan használok. És valószínűleg összekevertem valamelyikkel.
    • maigret72
      maigret72
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.03, Hozzászólások: 2
      Én is kaptam egy ilyen felszólító levelet, elküdltem a fotókat, de még csak választ se kaptam. Kezdőtőkét se. Szégyen....

demény
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Üdv! A kezdőtőke kiutalása az adatok beérkezésétől számított 4-5 munkanap is lehet.
      Amennyiben ez az idő letelik, és még mindig nem érkezik meg a kezdőtőke, akkor írj egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak, és kérdezz rá miért nem érkezett meg a kezdőtőke. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • cseperke
      cseperke
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.24, Hozzászólások: 1
      sziasztok!Én is kaptam emailt kezdötöke ügyben.A fentiekben emlitett okbol ez azt jelenti ha nem volt a pokerstarson acc-om akkor tárgytalan a levél?
    • eernaa
      eernaa
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.01, Hozzászólások: 1
      AZ lenne a kérdésem ha partypokeren h kell aktiválni a számlát anélkül h befizetnék!

Kérlek segítsetek!!

köszönöm szépen!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von cseperke sziasztok!Én is kaptam emailt kezdötöke ügyben.A fentiekben emlitett okbol ez azt jelenti ha nem volt a pokerstarson acc-om akkor tárgytalan a levél?
      Nem, ez mindenképp tárgytalan, függetlenül attól, hogy volt-e számlád, vagy sem.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von eernaa AZ lenne a kérdésem ha partypokeren h kell aktiválni a számlát anélkül h befizetnék!
      Miután kitaláltál egy számlanevet és egy jelszót, és megadtad az e-mail címedet, illetve beírtad a bónusz kódot is, a következő ablakban klikkelj a „Deposit Now" gombra. A feljövő ablakban add meg a személyes adataidat. Ezután csak csukd le nyugodtan a felugró befizetési opciós ablakot, a számlád innentől igazi pénzes. Ezután kapni fogsz egy kódot emailban, azt be kell írni a megfelelő helyre, és kész is vagy.
    • Macclesfield
      Macclesfield
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.10, Hozzászólások: 1
      Igencsak etikátlan marketing fogás........
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Szia,

Ahogy már írtuk, ez teljesen kizárt dolog.

Üdv.
    • flushdraw73
      flushdraw73
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.04, Hozzászólások: 1
      sziasztok,

vasárnap töltöttem kvízt és még nem érkezett meg a kezdőtőke a Ps-re.

??
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von flushdraw73 sziasztok,

vasárnap töltöttem kvízt és még nem érkezett meg a kezdőtőke a Ps-re.

??
      Üdv!

A kezdőtőke átfutási ideje 4-5munkanap is lehet, ha utána se jön, fel kell venni a kapcsolatot a supporttal. (segítség menüpont, új üzenet írása, a válasz ugyanide fog érkezni)
      Sajnos jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálatos kollégánk.
    • tsteve11
      tsteve11
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.09, Hozzászólások: 29
      A sikeres teszt után, én 9 napja küldtem el a kért fotókat a pokerstrategy securíty-nek, s naponta reklamálom tökéletes angolsággal azóta is az 50 dollárt, amit ígértek.

(Partypoker acc-ot generáltam erről az oldalról a teszt után, ezt le is okézta ez az oldal is, s előtte tényleg nem volt semmilyen acc-om partypokeren)

Még csak nem is válaszolnak!

Elég szélhámosság-gyanús ez...

Most komolyan kérdezem: volt már valóban valaki aki kapott pénzt?
      Ha igen, hány nap után?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      kaptál választ itt: Volt már valaki aki kapott 50 dollárT?

Most te jössz, kérlek válaszolj a kérdésemre.
    • akela91
      akela91
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.02, Hozzászólások: 129
      Én pl. először a Pokerstars terembe kértem, oda nem jött meg 4 nap után se. Írtam a Supportnak, nem a security@mittomén kinek, mert ott úgysem válaszolnak, ők csak fogadják az ID-check-es mellékleteket. Tehát írtam supportnak, és írták, hogy válasszak másik termet, mert nem sikerült a tranzakció. Regeltem Titan pokeren és láss csodát 3 órára rá ott volt a pénz! NE aggódj, ha mindent jól csináltál, akkor megkapod a pénzt, ha csak 1 kis dolog nincs rendben biztos nem, mert olyan biztonsági rendszer van itt hogy az csak na.:D
    • 1
    • 2