Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL100 SH JJ 3-bet pot

• Cataract
      Cataract
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.04, Hozzászólások: 2.254
      Villain szolid regnek tűnik.

Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

MP ($260.15)
      CO ($106.50)
      Hero (Button) ($106)
      SB ($101.40)
      BB ($100)
      UTG ($100)

Preflop: Hero is Button with J:spade: , J:heart:
      3 folds, Hero bets $3.50, SB raises to $10, 1 fold, Hero calls $6.50

Flop: ($21) 2:diamond: , 9:diamond: , 6:diamond: (2 players)
      SB bets $12, Hero calls $12

Turn: ($45) K:heart: (2 players)
      SB bets $24, [color=#666666][i]Hero ?
      Total pot: $45 | Rake: $2.25
  • 4 válasz
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      milyen regrol beszelunk? ha nitty akkor tuti nem fog Kra barrellezni, tehat fel fogja adni a handjet, ha semmije nincs.
      ha loosabb, kreativabb regrol van szo, akkor szinte tuti, h barrellezi a turnt. ezalapjan dontenek
    • szcsaba86
      szcsaba86
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 2.596
      én azt nem értem h. egy diamond river esetén fel kell adni a handet mindenképp de akkor kidobtunk egy csomó pénzt. itt nem kell vhol raiselni?
      persze nem biztos h. nála van diamond és akkor meg ő is megijed tőle a riveren, de mégis ilyenkor mi van?
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      lehet butaság, amit mondok, de a flopon egy RR kiderített volna mindent. Vagy nem? Kb 25-30$- közötti mérettel, még el is lehetne ereszteni egy shove esetén.

Ahogy alakult, így már valóban nehéz elhozni ezt a partit.
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      Original von szcsaba86 én azt nem értem h. egy diamond river esetén fel kell adni a handet mindenképp de akkor kidobtunk egy csomó pénzt. itt nem kell vhol raiselni?
      persze nem biztos h. nála van diamond és akkor meg ő is megijed tőle a riveren, de mégis ilyenkor mi van?
      flopon be lehet rakni, ha olyan az ellenfel. gondolom a nittisege miatt nem emelt vissza ra OP. viszont akkor a pre callt se igazan ertem

ezt a "emeljunk, hogy kideruljunk hol allunk a handben, majd dobjunk allinre" dolgot meg felejtsetek mar el. ennel hulyebb dolgot nem talaltak meg ki a pokerben :D